Podsumowanie września na Trybie i nagrody dla użytkowników

0

Za oknem jesienna plucha? To doskonały pretekst by z kubkiem ciepłej herbaty siąść przed komputerem i zapoznać się z ostatnimi artykułami na Trybie Awaryjnym. A we wrześniu działo się u nas całkiem dużo.

Na początek musimy się jednak pochwalić :).

AVG otrzymał tytuł Perfect Game w testach niezależnej organizacji AV-Comparatives. Doskonale sprawdził się chroniąc użytkowników przez zainfekowanymi stronami w Internecie i nie generował fałszywych alarmów. Więcej o badaniach znajdziecie na //trybawaryjny.pl/avg-100-ochrona/.

W laboratoriach AV Test wyróżniono również produkty biznesowe AVG, które otrzymały tytuł Top Business Security Product (//trybawaryjny.pl/avg-otrzymuje-nagrode-top-business-security-product-tescie-antywirusow/). Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami!

We wrześniu pisaliśmy dużo o anonimowości w sieci. Jeżeli wydaje wam się, że siedząc przed komputerem w domu jesteście anonimowi, to niestety się mylicie. Do sieci trafia mnóstwo osobistych informacji: o waszych zainteresowaniach, miejscu zamieszkania, pracy i innych danych. Można temu zapobiegać stosując 10 naszych sposobów //trybawaryjny.pl/anonimowosc-w-sieci/.

Szerzej zajęliśmy się jednym z nich, czyli siecią TOR. Wiele osób coś, kiedyś, gdzieś na ten temat słyszało, ale mało kto wie jak z niej skorzystać – stąd też nasz poradnik. Podstawowe informacje znajdziecie na //trybawaryjny.pl/czym-jest-tor/, a instrukcję instalacji przeglądarki na //trybawaryjny.pl/abc-tora/. Ciąg dalszy nastąpi!

Na prośbę czytelników Trybu Awaryjnego poruszyliśmy także temat kamer samochodowych. Coraz więcej osób myśli o zakupie takiego sprzętu. Jak wybrać ten, który sprawdzi się w praktyce i spełni oczekiwania? Krótki poradnik na //trybawaryjny.pl/abc-kamery-samochodowej/.

Wyniki konkursu

Oczywiście, jak co miesiąc, czas na rozstrzygnięcie naszego konkursu //zapytaj.trybawaryjny.pl/.

Nagrody za wrzesień wędrują do:

mike

Bartek200219

Michu94.pl

Zwycięzców proszę o kontakt e-mailowy na marketing@avg.pl 

Czytajcie, komentujcie, bierzcie udział w konkursach. U nas zawsze dużo się dzieje! Zostańcie z nami w październiku!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku