O Autorze

Na co dzień zajmuję się bezpieczeństwem IT w Centrum Nauki, sprzedaję narzędzie do dokumentowania baz danych i pomagam wielu małym studiom wypromować ich gry. Po godzinach zaś ratuję niewiasty i światy w niezliczonych właśnie grach. Okazjonalnie piszę recenzje i teksty okołogrowe, z którymi można się zapoznać na stronie gamesguru.org.

Subscribe
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Katarzyna
Katarzyna
2 lat temu

Co jeśli zmienilam hasło do poczty onet a nadal wychodzi taki komunikat?
Oh no — pwned!Pwned on 1 breached site and found no pastes (subscribe to search sensitive breaches)

Marzena
Marzena
2 lat temu

wpisuje swoj adres e mail i wyskakuje
Oh no — pwned!
Pwned on 1 breached site and found no pastes (subscribe to search sensitive breaches)
haslo jest zmienione ale co jeszcze moge zrobic. skad mam wiedziec czy moje dane sa bezpieczne

Justyna
Justyna
1 rok temu

Hasło zmienione! Ale ciągle przychodzą mi dziwne maila na ten adres. Jak się ich pozbyć?

Karolina
Karolina
1 rok temu

Mam meila na WP już id wielu lat. Zadko zaglądałam do niego, po czym nagle mój narzeczony odkrył ze są pozakładane konta na sex portalach i z wizerunkiem kobiety podobnej do mnie. Jeżeli nie robiłam tego ja, jak mogę się dowiedzieć kto jest osoba która mi to robiła?

Karolina
Karolina
1 rok temu

Dziękuję za rade;) Pozdrawiam

stefan
stefan
1 rok temu

Trzy razy zmieniałem hasło w onecie, bo był napis hasło nieprawidłowe. Za każdym następnym logowaniem- hasło nieprawidłowe. Odzyskałem dostęp podając nr telefonu. Za drugim razem podali- nr telefonu nieprawidłowy. Odzyskałem przez maila. Zaglądam do bezpieczeństwo konta, a tam nr telefonu zmieniony, i logowanie udane z innego IP niż mój. Zmieniłem nr tel na prawidłowy. Od 24 godz mam dostęp z nowego hasła. Ale ważne pytanie: korzystam z rutera w moim telefonie. Co logowanie sprawdzam dział bezpieczeństwo konta. Są tam różne adresy IP z udanym logowaniem (dokładnie o tej samej godzinie i minucie w której ja się loguję. Co o tym… Czytaj więcej »

łukasz
łukasz
1 rok temu

Jak sprawdzę hasło i wyjdzie, że jest w porządku to i tak powinienem je mienić?

Aga
Aga
5 miesięcy temu

Witam. Ja wiem, że ktoś włamuje się na moje konta. Zmiany haseł nie pomagają. Przekopałam internet w celu znalezienia kontaktu mailowego z administracją Google, z Facebook komunikacji nie ma w ogóle. Potrzebuję dowodu dla policji. Byłabym wdzięczna za pomoc.

Aga
Aga
5 miesięcy temu

Tak. Próbowałam niemal wszystkiego. Wiem dokładnie kto się włamuje, ale nie mam namacalnego dowodu. Nie znam się na tym kompletnie, ale miewam wrażenie, że włam dokonywany jest przez przeglądarkę. Tak było, gdy korzystałam z Opery, wszystko było przeglądane, nawet pasjans online. Na szczęście nie logowałam się do konta bankowego. Już ją odinstalowałam, Operę.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku