Szybkie podsumowanie października

1

Dzień coraz krótszy, a pogoda na zewnątrz nie zachęca do spacerów na świeżym powietrzu. To doskonały moment, by siąść przed komputerem i nadrobić zaległości czytelnicze na Trybie Awaryjnym.

Oto lista wszystkich artykułów, które pojawiły się u nas w październiku:

Zatem do dzieła! Klikajcie, czytajcie, komentujcie. Czy jest coś, o czym powinniśmy napisać? Dajcie nam znać! Na aktywnych czytelników Trybu Awaryjnego jak zwykle czekają nagrody!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

  • Chiss

    Kiedy można spodziewać się wyników konkursu na propozycje tematów?

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku