Nagrody już są! Nowe tematy na Trybie

5

W zeszłym miesiącu poprosiliśmy Was o pomoc w wyborze tematów, którymi powinniśmy się od Nowego Roku zająć na TrybieAwaryjnym. Jak zwykle spisaliście się na medal :).

Oczywiście stale zastanawiamy się na jaki tematy przygotować nowe artykuły, a dzięki Waszym podpowiedziom – horyzonty bardzo się rozszerzyły i, co tu dużo mówić, mamy o czym pisać.


Licencja bez limitu stanowisk.


Za wszystkie podpowiedzi dziękujemy – wybraliśmy te, o których jeszcze nie pisaliśmy. Tematy takie jak bezpieczeństwo dzieci, haseł, prywatności w sieci – były przez nas wielokrotnie poruszane – cały czas znajdują się w w archiwum TrybuAwaryjnego. Są dostępne również w formie darmowych poradników:

Nagrody

Każda z osób, którą wymieniliśmy niżej otrzyma od nas specjalny, gadżetowy, niespodziankowy zestaw nagród. Prosimy o podesłanie danych do wysyłki na email: marketing@trybawaryjny.pl, w którym znajdzie się:

  • e-mail z jakiego był dodany komentarz
  • Imię i nazwisko, adres wysyłki, telefon
  • Rozmiar i rodzaj koszulki (męska/damska).

Prezenty będziemy wysyłali od przyszłego tygodnia, by jeszcze dojechały na Święta 🙂

Anna – programy diagnostyczne i najbardziej przydatne wiersze poleceń.

Andrzej – ABC Gimpa, programu do darmowej obsługi grafiki.

Maciej – gparted, problemy z dyskami HDD i bootowaniem systemu Windows.

Grzegorz – ABC tematów związanych z dyskami SSD i HDD – czego nie robić, co robić.

Tibu – obsługa programu FRST.

Marek – co zrobić z laptopem zaraz po zakupie.

Anna – polecane strony internetowe, ukryte funkcje Windows, nagrywanie na komputerze to co robimy oraz narzędzia ułatwiające pracę (robienie notatek i zapisywanie stron)

Arkadiusz – bezpieczeństwo kart płatniczych.

Andrzej – domowe serwery NAS.

Mariusz – infografika dotycząca gotowych skryptów do rejestru.

Marian – kwestia zużycia sprzętu, a jego funkcjonowanie.

Piotr – zalety i wady pracy w Trybie awaryjnym komputera.

Tomasz – przykłady najnowszych zagrożeń i wirusów.

Jarek – lista przydatnych programów naprawczych.

Konrad – ABC helpdesku w firmie.

Masz ciekawą propozycję na temat?

Uważasz, że jakiegoś tematu zabrakło? Trzeba coś jeszcze dodać? Dopisz w komentarzu… może Mikołaj przyjedzie do Ciebie również?

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Przetestuj program antywirusowy AVG Internet Security Unlimited . Program wyróżniony przez takie firmy jak AV-TEST czy też AV-Compratives.

antywirus avg logo

 

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
4 lat temu

Zakup nowego komputera-gdzie,jaki

Radek Klimek
Radek Klimek (@rklimek)
4 lat temu
Reply to  Wojtek
Piotr
Piotr
4 lat temu

Brawo ! Bardzo ciekawy wybór. Tematyka wybranych zagadnień powinna zainteresować nie tylko „speców” komputerowych ale także „laików”. Miło mi będzie poczytać opracowań na te tematy – może będzie coś NOWEGO ! W dostępnych powszechnie instrukcjach tego nie znajdziemy …

Mirek
Mirek
4 lat temu

Ciekawe tematy, ale może byłoby dobrze napisać o zabezpieczeniu danych w „chmurze”, tzn. programy, aplikacje, metody szyfrowania (płatne, darmowe), porównania. Jako, że ilość darmowych GB na serwerach rośnie, to proporcjonalnie wzrasta zagrożenie i konieczność ochrony danych…Czyż nie? Więc to temat na czasie, gdyż dyski HDD to historia a „chmura” teraźniejszość…
Pozdrawiam M

Konrad
Konrad
4 lat temu

A może coś w temacie:
1. Jak zabezpieczyć smartfon z firmową pocztą tak aby uniknąć przejęcia drogocennych firmowych maili?
mi. Dodatkowe hasło do klienta poczty, szyfrowanie urządzenia, backupy danych, możliwość zdalnego wyczyszczenia danych/poczty ze smartfona.
2. VPN na smartfonie.

Piotr
Piotr
3 lat temu

Brawo ! Bardzo ciekawy wybór. Tematyka wybranych zagadnień powinna zainteresować nie tylko „speców” komputerowych ale także „laików”. Miło mi będzie poczytać opracowań na te tematy – może będzie coś NOWEGO ! W dostępnych powszechnie instrukcjach tego nie znajdziemy …

Radek Klimek
Radek Klimek
3 lat temu

Już pisaliśmy 🙂 https://trybawaryjny.pl/lapt

Mirek
Mirek
3 lat temu

Ciekawe tematy, ale może byłoby dobrze napisać o zabezpieczeniu danych w „chmurze”, tzn. programy, aplikacje, metody szyfrowania (płatne, darmowe), porównania. Jako, że ilość darmowych GB na serwerach rośnie, to proporcjonalnie wzrasta zagrożenie i konieczność ochrony danych…Czyż nie? Więc to temat na czasie, gdyż dyski HDD to historia a „chmura” teraźniejszość…Pozdrawiam M

Konrad
Konrad
3 lat temu

A może coś w temacie:1. Jak zabezpieczyć smartfon z firmową pocztą tak aby uniknąć przejęcia drogocennych firmowych maili?mi. Dodatkowe hasło do klienta poczty, szyfrowanie urządzenia, backupy danych, możliwość zdalnego wyczyszczenia danych/poczty ze smartfona.2. VPN na smartfonie.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku