logo

Bezpieczne dziecko
z AVG

Cykl darmowych poradników, dotyczących
bezpieczeństwa maluchów w Internecie
Pobierz teraz poradniki!

Poradnik przygotowany specjalnie dla mam

Stale aktualizowane informacje dotyczące zagrożeń, na jakie Twoje dziecko może trafić w internecie

content
Serwisy społecznościowe

Pokażemy Ci jak działają serwisy społecznościowe, jakie zagrożenia czekają na Twoje dziecko, jakie obecnie strony są najpopularniejsze wśród młodzieży.

content
Cyberprzemoc

Nauczymy Cię jak rozpoznać symptomy cyberprzemocy, gdzie powinnaś szukać informacji, co sprawdzać w komputerze i jak rozmawiać o tym z dzieckiem.

content
Bezpieczeństwo

Dowiesz się jak sprawdzać co dziecko robi w sieci, jak używać programów kontroli rodzicielskiej, a także jak założyć blokady stron o tematyce nie przeznaczonej dla dzieci.

Jak to działa?

feature
1. Zapisujesz się na listę

Obiecujemy, że otrzymasz 100% wartościowej wiedzy - porady są opracowane na podstawie najczęstszych problemów o jakie pomoc techniczną AVG pytają klienci.

feature
2. Na e-mail otrzymujesz porady

Porady są opisane prostym, łatwo zrozumiałym językiem. Na e-mail otrzymasz zawsze krótką zajawkę (3-5 zdań), jeżeli temat Cię zainteresuje - możesz przeczytać cały artykuł.

feature
3. Czytasz i wiesz :)

Staramy się opisywać wszystko tak, byś od razu mogła zastosować - pokażemy Ci krok po kroku jak obsługiwać programy, nauczysz się też rozpoznawać zagrożenia jakie grożą Twojemu dziecku.

content area
Dlaczego AVG?

AVG jest znanym na całym świecie producentem oprogramowania antywirusowego. Obecnie chronimy ponad 200 milionów użytkowników.

Jedną z misji firmy jest dostarczanie wartościowej i merytorycznej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa w Internecie.

W związku z tym, że świat internetu zmienia się błyskawicznie, priorytetowo traktujemy wzrost wiedzy młodych mam, które nie zawsze nadążają za pojawiającymi się trendami w sieci i nie kontrolują tego, co ich dzieci robią w internecie.

Nad jakością merytoryczną czuwają eksperci AVG!
testimonial

Arek Zakrzewski

Specjalista pomocy technicznej. Od ponad 6 lat pomaga użytkownikom AVG. Prywatnie szczęśliwy tata i fan gier komputerowych.

testimonial

Radek Klimek

Specjalista kontaktów z klientami, odpowiada za redakcję poradnika. Fan sportu i dobrej fantastyki.

Zapisz się TERAZ i odbierz dodatkowe bonusy!
feature
Darmowa pomoc ekspertów AVG!

Jeżeli będziesz miała jakieś pytania dotyczące bezpieczeństwa dziecka, tego jak go chronić w sieci, jak obsługiwać programy kontroli rodzicielskiej - nasi eksperci czekają na Twoje pytania!

feature
Specjalnie przygotowane porady

Dzięki stałemu kontaktowi z centralą AVG monitorujemy zagrożenia i na bieżąco śledzimy niebezpieczne trendy, dzięki czemu możemy Cię ostrzec na co powinnaś zwrócić szczególną uwagę.

feature
Udział w konkursach z losowaniem nagród

Zapisując się na listę możesz wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, w których do wygrania są gadżety AVG oraz antywirusy dla całej Twojej rodziny! Dzięki nim ochronisz komputery, tablety i smartfony.

Zapisz się teraz!

Odbierz dostęp do poradnik oraz dodatkowe bonusy!