O Autorze

Jestem fizykiem medycznym i informatykiem, którego największą pasją jest pisanie tekstów. Na co dzień zajmuję się administracją IT Centrum Nauki, a po godzinach ratuję niewiasty i światy w niezliczonych grach. Okazjonalnie piszę recenzje i teksty okołogrowe, z którymi można się zapoznać na mojej stronie.

  • Chiss

    Dobry pomysł z tym programem do haseł. Już kiedyś o czymś podobnym myślałem, ale z czasem niestety wyleciało mi to z głowy. Trzeba się będzie zainteresować. Polecacie jeszcze jakieś programy poza KeyPass?

    • Można używać też LastPass 😉

    • Według różnych rankingów najlepszym programem tego typu jest Dashlane 4 (https://www.dashlane.com/). My jednak pracujemy na KeePassie i jest nam z nim najbardziej po drodze, ale oczywiście jest tutaj pełna dowolność.

  • Ciekawe wskazówki. Zwłaszcza przy posiadaniu WiFi o sporym zasięgu na „zatłoczonym” osiedlu 😉

    • Nie przeceniałbym jakości WiFi. Oczywiście ciężko mi stwierdzić jakie urządzenie Pani posiada, ale te standardowe, a już w ogóle dołączane do pakietu Internetu od operatorów kablówki są raczej marnej jakości. Obawiałbym się głównie najbliższych sąsiadów. Chyba, że mieszka Pani na parterze 🙂

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku