O Autorze

Na co dzień zajmuję się bezpieczeństwem IT w Centrum Nauki, sprzedaję narzędzie do dokumentowania baz danych i pomagam wielu małym studiom wypromować ich gry. Po godzinach zaś ratuję niewiasty i światy w niezliczonych właśnie grach. Okazjonalnie piszę recenzje i teksty okołogrowe, z którymi można się zapoznać na stronie gamesguru.org.

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Chiss
Chiss
5 lat temu

Dobry pomysł z tym programem do haseł. Już kiedyś o czymś podobnym myślałem, ale z czasem niestety wyleciało mi to z głowy. Trzeba się będzie zainteresować. Polecacie jeszcze jakieś programy poza KeyPass?

Radek Klimek
5 lat temu
Reply to  Chiss

Można używać też LastPass 😉

Maria
5 lat temu

Ciekawe wskazówki. Zwłaszcza przy posiadaniu WiFi o sporym zasięgu na „zatłoczonym” osiedlu 😉

Chiss
Chiss
3 lat temu

Dobry pomysl z tym programem do hasel. Juz kiedys o czyms podobnym myslalem, ale z czasem niestety wylecialo mi to z glowy. Trzeba sie bedzie zainteresowac. Polecacie jeszcze jakies programy poza KeyPass?

Radek Klimek
Radek Klimek
3 lat temu

Mozna uzywac tez LastPass 😉

Tomasz Wasiewicz
Tomasz Wasiewicz
3 lat temu

Wedlug roznych rankingow najlepszym programem tego typu jest Dashlane 4 (https://www.dashlane.com/). My jednak pracujemy na KeePassie i jest nam z nim najbardziej po drodze, ale oczywiscie jest tutaj pelna dowolnosc.

Maria
Maria
3 lat temu

Ciekawe wskazowki. Zwlaszcza przy posiadaniu WiFi o sporym zasiegu na „zatloczonym” osiedlu 😉

Tomasz Wasiewicz
Tomasz Wasiewicz
3 lat temu

Nie przecenialbym jakosci WiFi. Oczywiscie ciezko mi stwierdzic jakie urzadzenie Pani posiada, ale te standardowe, a juz w ogole dolaczane do pakietu Internetu od operatorow kablowki sa raczej marnej jakosci. Obawialbym sie glownie najblizszych sasiadow. Chyba, ze mieszka Pani na parterze 🙂

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku