Potężna aktualizacja do programu PC TuneUp

1

Użytkownicy czekali już na niego od dawna. A teraz wraz z najnowszą wersją aplikacji PC TuneUp ich marzenia w końcu się spełniły – narzędzie do automatycznej aktualizacji programów Software Updater jest już gotowe do pracy!

Najnowszy Software Updater to produkt, który gwarantuje, że najważniejsze oprogramowanie Twojego komputera jest zawsze zaktualizowane. Zapewnia to bardziej wydajną pracę i kompleksową ochronę.

PC TuneUp dla w nowej odsłonie

PC TuneUp jest wszechstronnym pakietem optymalizacyjnym dla wszystkich komputerów i laptopów z systemem Windows. Przez prawie 20 lat był stale ulepszany i modyfikowany, aby każdy użytkownik mógł cieszyć się wydajnie i szybko pracującym sprzętem.

Jeśli już dobrze znasz PC TuneUp, zobacz jakie nowe funkcjonalności zostały wprowadzone w najnowszej wersji. A dla niezdecydowanych krótki przegląd, dlaczego ta aplikacja jest niezbędna dla każdego komputera.

Automatic Software Updater

W najnowszej wersji AVG PC TuneUp skupiliśmy się na czymś, co jest bezpośrednią przyczyną błędów, awarii, luk w zabezpieczeniach – AKTUALIZACJE! Niestety aktualizowanie na bieżąco wszystkich zainstalowanych programów jest bardzo żmudnym i czasochłonnym procesem, więc niewielu użytkowników jest w stanie sprostać temu zadaniu. Z przeprowadzonych przez nas badań wynika, że na prawie 120 milionach komputerów połowa używanego oprogramowania jest przestarzała.

To właśnie dlatego stworzyliśmy całkowicie nowy automatyczny Software Updater, który na bieżąco aktualizuje najbardziej popularne programy, likwiduje luki w zabezpieczeniach, naprawia błędy i dodaje nowe funkcje do programów takich, jak np. Skype, Chrome or Java.

Co otrzymasz w pakiecie z narzędziem Software Updater?

 • Święty spokój: nie musisz ciągle sprawdzać, czy pojawiła się już najnowsza aktualizacja do określonej aplikacji i unikasz irytujących powiadomień
 • Wsparcie dla najpopularniejszych aplikacji: Skype, Adobe Reader, Flash i Chrome
 • Działa całkowicie automatycznie: nie musisz zajmować się czasochłonnymi instalacjami, ponownym uruchamianiem komputera, ani oglądać nachalnych banerów reklamowych
 • Informuje: co nowego w Twoich ulubionych programach
 • Zarządzaj aktualizacjami: jeśli masz ochotę, aktualizacjami możesz zarządzać manualnie, wszystko na jednym ekranie – wedle życzenia zaznaczaj, odznaczaj, ściągaj i zarządzaj
 • Powiadomienia: dotyczące krytycznych aktualizacji oprogramowania

Jakie programy są obsługiwane?

Zapewniamy obsługę następujących programów:

 • Przeglądarki: Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome oraz Internet Explorer
 • Narzędzia i programy: 7-Zip Filemanager, WinRAR Archiver, WinZip 9
 • Technologie: Flash Player Plug In, Adobe AIR, Adobe Shockwave, Java Runtime Environment 6, 7 & 8, VLC Media Player, GOM Media Player, iTunes, Nero MediaHome, DivX, Adobe Reader, FoxIt Reader

…oraz dużo więcej. Z czasem będą dostępne kolejne programy, podlegające automatycznej aktualizacji.

W jaki sposób korzystać z Software Updater?

Jeżeli program, którego używasz jest przestarzały, znajdziesz go w zakładce Naprawa Problemów lub na ekranie wyświetli się powiadomienie. Przejrzyj listę aktualizacji oprogramowania i dokonaj aktualizacji manualnie lub przesuń przełącznik Automatyczna Aktualizacja, żeby aktualizacje odbywały się automatycznie.

Inne zmiany i ulepszenia

Czy Twój komputer pracuje bardzo wolno? Masz już dość czekania aż otworzy się kolejna zakładka czy nowy arkusz? Najnowsza wersja PC TuneUp przełącza zasobochłonne programy w inteligentny tryb uśpienia (Sleep Mode), poprawiając wydajność komputera, wydłużając czas pracy na baterii i zmniejszając obciążenie sieci i dysku niemal do zera.

Tryb uśpienia wyłącza programy, z których korzystasz rzadko, a które mają duży wpływ na wydajność procesora np. komunikatory, panele sterownicze grafiki i dźwięku. Nie musisz się obawiać utraty dostępu do ulubionych programów, ponieważ automatyczny tryb Start-Stop umożliwia aktywację lub dezaktywację za pomocą jednego kliknięcia. Po zakończeniu pracy z programem zostanie on ponownie automatycznie dezaktywowany.

W najnowszej wersji (2017) tryb uśpienia został dodatkowo połączony z funkcją Startup Manager, dzięki czemu tuż po uruchomieniu komputera, zobaczysz które programy są najbardziej zasobożerne i które warto przełączyć w tryb uśpienia.

Nowy i ulepszony Disk Cleaner jest najbardziej zaawansowaną aplikacją do oczyszczania komputerów: usuwa zbędne pliki, pliki tymczasowe, duplikaty, zbędne pliki pamięci podręcznej oraz ukryte ślady przeglądania stron w najnowszych przeglądarkach IE, Edge, Chrome i Firefox.

Top 10 funkcji AVG PC TuneUp

W skrócie – AVG PC TuneUp sprawia, że Twój komputer pracuje szybko i wydajnie, nie zawiesza się, posiada wyraźnie większą żywotność baterii i więcej miejsca na dysku. Możesz zdać się na całkowicie automatyczna obsługę lub zmieniać parametry manualnie – wybierz to, co jest dla Ciebie najlepsze.

Optymalizacja w czasie rzeczywistym określa odpowiednio priorytety wszystkich procesów, aby zapewnić optymalną wydajność. Dla tych, którzy potrzebują jeszcze więcej mocy stworzyliśmy tryb Turbo, który wyłącza ponad 70 różnych procesów tylko za pomocą jednego kliknięcia.

Do istniejącego już wcześniej Trybu Ekonomicznego dodano Tryb Samolotowy, obydwa w znaczący sposób przedłużają żywotność baterii, co jest wprost nieocenione w czasie podróży.

Więcej miejsca na dysku uzyskasz dzięki takim narzędziom jak Duplicate finder, Browser Cleaner oraz Disc Space Explorer.

Spośród 40 funkcji, jakie posiada AVG PC TuneUp, za najlepsze uważamy:

 • Ulepszony! Program Deactivator: Przełącza nieużywane programy w tryb uśpienia, aby zwiększyć wydajność komputera i skrócić czas uruchamiania
 • Optymalizacja w czasie rzeczywistym: określa odpowiednio priorytety wszystkich procesów, aby zapewnić optymalną wydajność
 • NOWOŚĆ Automatyczne narzędzie Software Updater: Sprawdza i aktualizuje wszystkie najważniejsze programy
 • Registry Cleaner: Usuwa zbędne elementy z rejestru, zapobiegając awariom systemu
 • Duplicate Finder: Skanuje dysk w poszukiwaniu duplikatów i podpowiada, które można bezpiecznie usunąć, aby zwolnić miejsce na komputerze
 • Ulepszony! Disk Cleaner:Usuwa ukryte zbędne pliki ponad 220 aplikacji komputerowych, np. platformy Steam® i popularnych programów jak np. VMware
 • Flight Mode: jednym kliknięciem wyłącza Wi-Fi® i Bluetooth® znacząco przedłużając żywotność baterii
 • Automatyczne sprawdzanie systemu: całkowicie automatycznie i rutynowo czyści oraz naprawia Twój komputer
 • Defrag: Przyspiesza dostęp do dysku twardego, który po kilku latach jest już zapewne nieco 'zagracony’
 • Uninstall Manager: Znajduje i odinstalowuje nieużywane programy, o których istnieniu już pewnie nawet nie pamiętasz

AVG TuneUp to wszechstronny pakiet optymalizacyjny dla komputerów PC, Mac oraz urządzeń z systemem Android za jedyne 139,99 zł/rok . Może być aktywowany na dowolnej liczbie urządzeń. W jego skład wchodzą  PC TuneUp, AVG Cleaner for Android PRO i AVG Cleaner for Mac. Program możesz zamówić tutaj.

Uwaga – aktualizacja dotyczy programów AVG Ultimate i PC TuneUp Unlimited. Program PC TuneUp zostanie zaktualizowany w najbliższym czasie.

Tutaj możesz  dowiedzieć się więcej na temat innych aktualizacji programów AVG.

 

Źródło: //now.avg.com/brand-new-avg-pc-tuneup-speeds-up-cleans-ups-and-now-updates-critical-software/

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. AVG PC TuneUP – program do czyszczenia komputera. Uporządkuj pliki i pozbądź się zalegających śmieci na Twoim komputerze.
antywirus avg logo

 

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Chiss
Chiss
5 lat temu

Czy czyszczenie wpisów do rejestrów (bo program to robi) faktycznie może spowodować jakiś zauważalny wzrost wydajności? Bo spotkałem się z różnymi opiniami i nie jestem pewien.. Tak mi przyszło do głowy, że fajną sprawą byłoby jeśli TuneUp byłby w stanie też sprawdzać aktualność naszych sterowników np. do kart graficznych i w razie potrzeby je aktualizować.

Chiss
Chiss
3 lat temu

Czy czyszczenie wpisów do rejestrów (bo program to robi) faktycznie może spowodować jakiś zauważalny wzrost wydajności? Bo spotkałem się z różnymi opiniami i nie jestem pewien.. Tak mi przyszło do głowy, że fajną sprawą byłoby jeśli TuneUp byłby w stanie też sprawdzać aktualność naszych sterowników np. do kart graficznych i w razie potrzeby je aktualizować.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku