Problem, o którym uprzedzałem w ubiegłym tygodniu w tym wpisie: Błąd avgwdsvc.exe na Windows XP przy AVG9 został już rozwiązany.
Udostępniona została aktualizacja AVG 9.0.901, która eliminuje problem składnika AVG WatchDog avgwdsvc.exe. Aktualizacja tak jak wersja 9.0.900 jest dostępna w ramach aktualizacji automatycznej i powinna się zainstalować zgodnie z harmonogramem aktualizacji. Jeśli jednak nadal korzystacie z wersji 900 to proszę w oknie głównym AVG kliknąć przycisk Aktualizuj teraz i potwierdzić aktualizację komponentów programu.
Jeśli ktoś miałby nadal problem na wersji AVG 9.0.901 to proszę AVG 9 odinstalować i jak radziłem wcześniej skorzystać z możliwości migracji do wersji 2011. W sytuacjach gdy wersja 9.0 musi być używana nadal np. na Windows 2000 AVG odinstalowujemy, instalujemy ponownie z pakietu instalacyjnego 894 dostępnego na: //www.avg.com/pl-pl/download-9 i wykonujemy aktualizację programu. Wadliwa wersja 900 zostanie pominięta i program od razu uaktualni się do poprawnej wersji 9.0.901.
W razie problemów z avgwdsvc w wersji 9.0.901 zgłoście proszę problem na pomoc@avg.pl.
___
Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Wykorzystaj wielofunkcyjny antywirus AVG do pełnej ochrony Twojego komputera.