CRN uznaje Avast za najlepszego dostawcę zabezpieczeń punktów końcowych dla małych firm

0

Produkty Avast Business idealnie spełniają potrzeby sektora MŚP

Rozwiązania Avast Business przeznaczone do ochrony punktów końcowych ponownie znalazły się w centrum zainteresowania za sprawą opublikowanej przez CRN listy 100 najbardziej liczących się dostawców usług zabezpieczających. Avast został doceniony w segmencie 20 najlepszych sprzedawców oferujących produkty Endpoint Security.

Stworzenie produktu, który odpowiadałby potrzebom niewielkich firm, ale równocześnie nie zrujnowałby ich ograniczonego budżetu, nie jest łatwe. Nowe produkty Avast do ochrony punktów końcowych – Avast Business Antivirus, Pro oraz Pro Plus – doskonale spełniają te wymagania. Jest to bardzo kompleksowa ochrona dla małych i średnich firm, dopasowana do potrzeb klienta z dodatkowymi funkcjonalnościami oraz opcjami zarządzania, spokojnie mieszcząca się w zaplanowanym budżecie.

CRN dostrzegł wyżej wymienione zalety, chwaląc Avast za wypuszczenie na rynek: “trzech nowych produktów antywirusowych i trzech produktów do usług zarządzanych dla sektora MŚP. Antywirusy dla firm posiadają funkcje ochrony tożsamości i danych,ochrony poczty e-mail oraz filtr anty-spamowy, zarządzanie hasłami oraz osłonę plików i osłonę WWW.  Produkty dla usług zarządzanych umożliwiają zdalne monitorowanie i zarządzanie, obsługę zabezpieczeń punktów końcowych oraz ocenę bezpieczeństwa.”

Produkty Avast okiem użytkowników

Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych produktów, ale nie dokonaliśmy tego wszystkiego sami, bez wsparcia naszych partnerów handlowych na całym świecie oraz klientów z sektora MŚP, którzy na co dzień korzystają z rozwiązań Avast, by chronić firmową sieć. Oto krótki przegląd, jak w codziennej pracy sprawdzają się produkty Avast Business – rozwiązania Endpoint Protection oraz produkty dla usług zarządzanych:

“Korzystanie w codziennej pracy z produktów firmy Avast to prawdziwy strzał w 10. Klienci są pod wrażeniem, gdy pokazujemy im w jaki sposób zdalnie możemy monitorować i zarządzać całym środowiskiem IT. Ostatnio podpisaliśmy nową umowę na ochronę sieci jednego z urzędów miejskich, który do tej pory używał bardzo podstawowego systemu monitorowania. Nasi klienci wybierają nas z powodu naszego aktywnego zaangażowania. Połączenie rozwiązań Managed Workplace takich jak ocena zabezpieczeń czy automatyczne zarządzanie poprawkami z funkcjami antywirusa to przepis na sukces w tej branży.” — John Quatto, Zobrio

„Korzystając z Avast Business CloudCare, portalu zabezpieczeń opartego na chmurze, z łatwością możemy monitorować środowisko IT klienta i reagować błyskawicznie w przypadku pojawienia się jakiegokolwiek zagrożenia. Mocna ochrona antywirusowa, monitorowanie w czasie rzeczywistym oraz szczegółowe raporty umożliwiają wykrycie niewielkich nieprawidłowości zanim staną się przyczyną poważnych problemów. Antywirus usługi CloudCare wyłapał już mnóstwo zagrożeń, które mogły zainfekować systemy naszych klientów. Platforma CloudCare idealnie wpisuje się w nasz model biznesowy i oczekiwania klientów. To po prostu rozwiązanie korzystne zarówno dla nas jak i naszych klientów”. — Scott Feaster, LGK Computers

“Skupiamy się głównie na zdalnym zarządzaniu usługami zabezpieczeń, więc produkty Avast Business są nam po prostu niezbędne do pracy. Łączenie funkcji Managed Workplace z antywirusem Pro Plus oprócz skuteczności zwiększa również naszą wydajność, np. plany serwisowe redukują czas potrzebny na zapoznanie się z potrzebami klientów, ocena zabezpieczeń usprawnia pracę pracowników technicznych, a funkcje antywirusa gwarantują najwyższy poziom ochrony. Połączenie ochrony punktów końcowych i zarządzania siecią w jednej platformie to sedno tego, co chcemy oferować naszym klientom.” — Chris Hart, Boring Business Systems

Mocne strony produktów Avast

Co jeszcze sprawia, że się wyróżniamy?

  • Największa na świecie sieć wykrywania zagrożeń: Chronimy setki milionów urządzeń końcowych, które jednocześnie pozwalają nam analizować i identyfikować zagrożenia w czasie rzeczywistym.
  •  Opatentowane technolgie, takie jak CyberCapture, które na bieżąco analizują bezpieczeństwo każdego pliku, chroniąc przed atakami zero-day lepiej niż jakiekolwiek inne rozwiązania dostępne na rynku.
  • Złośliwe wirusy i ataki typu zero-day są rozpoznawane szybciej – w ciągu kilku sekund na każdym urządzeniu, a nowe zagrożenia są identyfikowane co 6-7 minut z aktualizacjami wysyłanymi do sieci w czasie rzeczywistym.
  • Produkty Avast Business dla ochrony punktów końcowych ułatwiają małym i średnim firmom wprowadzenie odpowiedniej ochrony, która jest prosta w instalacji, obsłudze i zarządzaniu.
  • Wsparcie techniczne produktów biznesowych nie jest zlecane kontrahentom zewnętrznym. Dla naszych partnerów biznesowych oferujemy wsparcie merytoryczne z zakresu sprzedaży produktów i osiągnięcia satysfakcjonujących wyników.

Przeczytaj więcej na temat otrzymanego wyróżnienia. Zapisz się na darmowy okres próbny rozwiązań Endpoint Protection.

Źródło: https://blog.avast.com/avast-business-crn-coolest-endpoint-security

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Avatar

Z wykształcenia filolog, z wyboru tłumacz. Uwielbia swojego Kindle'a, nie rozstaje się ze smartfonem, nie wyobraża sobie życia offline. A do tego niepoprawna zakupoholiczka (oczywiście online).

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku