Jak stworzyć i zapamiętać trudne do złamania hasła? Webinarium AVG

12

Silne i trudne do złamania hasło jest kluczowe, jeżeli chodzi o nasze bezpieczeństwo w sieci. Niestety, większość internautów często (mimo częstych informacji o wyciekach danych) lekceważy ten ważny element.

Często nie dbamy o jakość naszych haseł z dwóch względów: jesteśmy leniwi (niestety) i korzystamy z jednego hasła, łatwego do zapamiętania (i złamania) do wszystkich serwisów. Po drugie mamy tyle kont w internecie, że niemożliwe jest zapamiętanie haseł do nich wszystkich.

Webinarium AVG pomoże Ci rozwiązać oba te problemy 🙂 Odbędzie się ono w czwartek 23 lutego o godzinie 20.00

Dla kogo?

Webinarium jest przeznaczone dla osób, które chcą zminimalizować ryzyko włamania na swoje konta internetowe (poczta, Facebook, dane zapisane w sklepach). Dzięki szkoleniu dowiesz się jak w kilkanaście sekund stworzyć i zapamiętać arcytrudne do złamania hasło. Pokażemy ci jak używać darmowego programu KeePass do bezpiecznego przechowywania haseł, jak połączyć program z telefonem, tak by mieć do nich dostęp 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca podłączonego do internetu.

A wszystko to w sprawdzony, bardzo bezpieczny sposób, który zapewni Ci ochronę na najwyższym poziomie!

Co zyskasz?

Dzięki szkoleniu będziesz mógł stworzyć osobne hasło dla każdej aktywności w internecie. Co więcej, do haseł otrzymasz dostęp w kilka sekund. Skończy się więc największy problem z koniecznością zapisywania na kartkach, zapamiętywania lub używania jednego hasła do wszystkich serwisów.

Warto podkreślić dwie rzeczy:

Po pierwsze, każde Twoje hasło będzie unikalne, składające się z ciągu znaków o długości nawet 30(!) liter, cyfr i znaków specjalnych. 

Po drugie: do każdego konta będziesz miał inne hasło, a to w przypadku wycieku danych potężnie zwiększy Twoje bezpieczeństwo! 

Jak będzie wyglądało webinarium?

Webinarium będzie trwało około 45 minut, do udziału wystarczy komputer podłączony do internetu. Jest w pełni darmowe.

Zobacz jak wyglądało ostatnie spotkanie – Jak być bezpiecznym na Facebooku? (znajdziesz tu całość nagrania).

Jak się zapisać?

Wystarczy, że klikniesz tutaj i zostawisz swój e-mail! Wyślemy Ci zaproszenie w dni webinarium.

Weźmiesz udział w webinarium? Napisz komentarz!

Bardzo interesuje nas Twoje opinia – napisz komentarz pod tym wpisem, czy weźmiesz udział w webinarium! Napisz też jak Ci się podoba ta tematyka.  A może jest inny temat, którym powinniśmy się zająć? Pisz śmiało!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Polityka prywatności
Musisz zaakceptować naszą politykę prywatności

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku