Jak zmienić dane na fakturze AVG?

0

Jeżeli zamówiłeś produkt na stronie avg.com i chcesz zmienić dane fakturze, musisz pamiętać o tym, że po dokonaniu zakupu nie ma możliwości zmiany adresu rozliczeniowego ani dodania numeru NIP (numer NIP dotyczy tylko firm z Unii Europejskiej). Aby zmienić te informacje, należy wystąpić o zwrot kosztów i złożyć nowe zamówienie.

Należy pamiętać że w zamówieniach składanych poza granicami Polski należy podać VAT-EU (europejski NIP) – tego problemu nie ma podczas zamówień na stronie www.avg.pl – polskiego dystrybutora AVG.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku