Jak działa udoskonalona zapora AVG?

0

Próbujemy to wam przekazać już od jakiegoś czasu. W Internecie nie istnieje coś takiego, jak to, że jesteśmy zwykłymi użytkownikami i nikt się na pewno wami nie zainteresuje.

Sprawdź nasze darmowe poradniki i programy

 • Raport zagrożeń AVG

  INFORMACJE O ZAGROŻENIACH

  Darmowa, krótka, zwięzła i rzeczowa forma dotycząca najnowszych zagrożeń pojawiających się w internecie. Wirusy, wycieki haseł, wyłudzenia danych. Informacje prosto na Twój e-mail.

  Zapisz się

 • AVG Ultimate

  NAJLEPSZY ANTYWIRUS

  Najlepszy antywirus od AVG. Ponad 80 unikalnych aplikacji. Ochrona komputera i urządzeń Android. Połączenie zaawansowanej ochrony dla komputera i smartfona. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

 • Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG

  PRAKTYCZNY PORADNIK DLA CIEBIE

  Darmowy poradnik przygotowany przez ekspertów AVG dla osób, które słabo znają się na komputerach. Zawiera podpowiedzi, rady, wskazówki zwiększające Twoje bezpieczeństwo.

  Zapisz się

 • AVG TuneUp

  PRZYSPIESZENIE KOMPUTERA I SMARTFONU

  Currently, the best program on the market to optimize, manage, free up space and speed up the work of a computer and Android smartphone . [emergency mode] UNLIMITED POSITIONS

  Sprawdź

Wielkie firmy mają potężne oprogramowanie ochronne i kopie bezpieczeństwa najważniejszych plików. Łatwiej zaatakować zatem zwykłych użytkowników, którzy się tego nie spodziewają.

Dlaczego warto się tym zainteresować?

Może nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale to, że jesteście podpięci do sieci powoduje, że co sekundę wasze komputery wysyłają i odbierają informacje. Jeśli nie posiada się odpowiedniej ochrony można łatwo przegapić moment, w którym ktoś niepowołany połączy się z waszym sprzętem, użyje go jako komputera-zombie albo zwyczajnie przejmie nad nim kontrolę.

Jak działa Udoskonalona zapora AVG?

Udoskonalona zapora AVG to narzędzie dostępne z poziomu AVG Internet Security. Domyślnie jest aktywna i w przypadku dziwnej aktywności pyta co należy zrobić w danej sytuacji.

Możecie także wejść w jej ustawienia. Tam przejrzycie wszystkie połączenia sieciowe, znajdziecie dzienniki aktywności, a także przejrzycie, stworzycie nowe lub edytujecie stare reguły dotyczące posiadanych aplikacji.

Zobacz film jak działa udoskonalona zapora AVG

W jakich programach znajdę  udoskonaloną zaporę AVG?

Udoskonalona zapora AVG znajduje się w następujących programach:

 • AVG Internet Security – zaawansowany antywirus dla ochrony komputerów stacjonarnych i laptopów
 • AVG Internet Security Unlimited – zaawansowanych antywirus dla ochrony WSZYSTKICH urządzeń: komputerów stacjonarnych, laptopów, smartfonów i tabletów. Program BEZ LIMITU STANOWISK – kupujesz raz i instalujesz na dowolnej liczbie urządzeń (nawet 10 komputerach i 15 smartfonach).
 • AVG Ultimate – unikalny program łączący wszystkie funkcje aż 4 programów! W 80 narzędzi łączy funkcje zapewniające najlepszą ochronę antywirusową na każdym poziomie oraz przyspieszanie i optymalizację pracy urządzeń. To również program BEZ LIMITU STANOWISK. 

Masz pytania?

Jesteście ciekawi, czy zapora jest wam potrzebna? Co tak naprawdę robi? Służymy pomocą!

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. AVG Ultimate to najlepszy antywirus dla Ciebie i reszty domowników. Zapewnia pełną ochronę przed zagrożeniami typu ransomware, ochrona kamery i wiele innych przydatnych funkcji.

antywirus avg logo

 

Oceń artykuł
[Głosów: 4 Średnia: 2.5]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Na co dzień zajmuję się bezpieczeństwem IT w Centrum Nauki, sprzedaję narzędzie do dokumentowania baz danych i pomagam wielu małym studiom wypromować ich gry. Po godzinach zaś ratuję niewiasty i światy w niezliczonych właśnie grach. Okazjonalnie piszę recenzje i teksty okołogrowe, z którymi można się zapoznać na stronie gamesguru.org.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku