Jak działa udoskonalona zapora AVG?

0

Próbujemy to wam przekazać już od jakiegoś czasu. W Internecie nie istnieje coś takiego, jak to, że jesteśmy zwykłymi użytkownikami i nikt się na pewno wami nie zainteresuje.

Sprawdź nasze darmowe poradniki i programy

 • Raport zagrożeń AVG

  INFORMACJE O ZAGROŻENIACH

  Darmowa, krótka, zwięzła i rzeczowa forma dotycząca najnowszych zagrożeń pojawiających się w internecie. Wirusy, wycieki haseł, wyłudzenia danych. Informacje prosto na Twój e-mail.

  Zapisz się

 • AVG Ultimate

  NAJLEPSZY ANTYWIRUS

  Najlepszy antywirus od AVG. Ponad 80 unikalnych aplikacji. Ochrona komputera i urządzeń Android. Połączenie zaawansowanej ochrony dla komputera i smartfona. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

 • Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG

  PRAKTYCZNY PORADNIK DLA CIEBIE

  Darmowy poradnik przygotowany przez ekspertów AVG dla osób, które słabo znają się na komputerach. Zawiera podpowiedzi, rady, wskazówki zwiększające Twoje bezpieczeństwo.

  Zapisz się

 • AVG TuneUp

  PRZYSPIESZENIE KOMPUTERA I SMARTFONU

  Obecnie najlepszy na rynku program do optymalizacji, zarządzania, zwolnienia miejsca i przyspieszania pracy komputera oraz smartfona Android. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

Wielkie firmy mają potężne oprogramowanie ochronne i kopie bezpieczeństwa najważniejszych plików. Łatwiej zaatakować zatem zwykłych użytkowników, którzy się tego nie spodziewają.

Dlaczego warto się tym zainteresować?

Może nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale to, że jesteście podpięci do sieci powoduje, że co sekundę wasze komputery wysyłają i odbierają informacje. Jeśli nie posiada się odpowiedniej ochrony można łatwo przegapić moment, w którym ktoś niepowołany połączy się z waszym sprzętem, użyje go jako komputera-zombie albo zwyczajnie przejmie nad nim kontrolę.

Jak działa Udoskonalona zapora AVG?

Udoskonalona zapora AVG to narzędzie dostępne z poziomu AVG Internet Security. Domyślnie jest aktywna i w przypadku dziwnej aktywności pyta co należy zrobić w danej sytuacji.

Możecie także wejść w jej ustawienia. Tam przejrzycie wszystkie połączenia sieciowe, znajdziecie dzienniki aktywności, a także przejrzycie, stworzycie nowe lub edytujecie stare reguły dotyczące posiadanych aplikacji.

Zobacz film jak działa udoskonalona zapora AVG

W jakich programach znajdę  udoskonaloną zaporę AVG?

Udoskonalona zapora AVG znajduje się w następujących programach:

 • AVG Internet Security – zaawansowany antywirus dla ochrony komputerów stacjonarnych i laptopów
 • AVG Internet Security Unlimited – zaawansowanych antywirus dla ochrony WSZYSTKICH urządzeń: komputerów stacjonarnych, laptopów, smartfonów i tabletów. Program BEZ LIMITU STANOWISK – kupujesz raz i instalujesz na dowolnej liczbie urządzeń (nawet 10 komputerach i 15 smartfonach).
 • AVG Ultimate – unikalny program łączący wszystkie funkcje aż 4 programów! W 80 narzędzi łączy funkcje zapewniające najlepszą ochronę antywirusową na każdym poziomie oraz przyspieszanie i optymalizację pracy urządzeń. To również program BEZ LIMITU STANOWISK. 

Masz pytania?

Jesteście ciekawi, czy zapora jest wam potrzebna? Co tak naprawdę robi? Służymy pomocą!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Polityka prywatności
Musisz zaakceptować naszą politykę prywatności

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Jestem fizykiem medycznym i informatykiem, którego największą pasją jest pisanie tekstów. Na co dzień zajmuję się administracją IT Centrum Nauki, a po godzinach ratuję niewiasty i światy w niezliczonych grach. Okazjonalnie piszę recenzje i teksty okołogrowe, z którymi można się zapoznać na mojej stronie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku