Co nowego w iPhone 12?

0

Innowacyjne funkcje iPhone 12 przybliżają to urządzenie do idei smartfona doskonałego. Oprócz tych dobrze znanych z wcześniejszych modeli, w nowych dwunastkach dodano wiele udoskonaleń, które pojawiają się po raz pierwszy. To one sprawiają, że każdy kolejny model jest jeszcze lepszy od poprzednika.

Oto iPhone 12 i funkcje których nie znajdziecie w starszych smartfonach Apple!

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Kopiowanie danych

Posiadacze iPhonów poprzednich generacji bardzo się ucieszą, bo szybki start – funkcja iPhone 12 – pozwala na błyskawiczne przeniesie wszystkich ważnych danych ze starego smartfona na nowy. Wystarczy uruchomić je i przyłożyć „pleckami” do siebie. Koniec ze żmudnym kopiowaniem danych!

Modem sieci 5G

Szybka komunikacja będzie najważniejsza w najbliższych latach, dlatego dwunastki już teraz otwierają się na nowe technologie. Mowa o zainstalowanym modemie sieci 5G, który umożliwia obsługę szybkiego Internetu. W poprzednich modelach jeszcze go nie było!

iPhone – ładowarka magnetyczna Mag Safe

IPhone można ładować z wykorzystaniem klasycznej ładowarki, ale nie znajdziecie jej w pudełku. Zamiast dokupywać ją w sklepie, warto pomyśleć o czymś nowoczesnym i szybkim. O czym? Każdy iPhone 12 można naładować bezprzewodowo – z wykorzystaniem Mag Safe. Jest to możliwe dzięki cewkom magnetycznym w obudowie. Zamiast kabelków – wygoda i komfort!

Wzmocniona wodoodporność

Nikt chyba nie chciałby zalać takiego telefonu jak iPhone 12. Wodoszczelność to jedna z cech, która została poprawiona by uniknąć tego typu nieprzyjemności. Dwunastka wytrzymuje pod wodą 30 minut na głębokości 6m, co pozwoliło przyznać jej europejski certyfikat wodoszczelności IP68.

Odświeżony moduł aparatu

Nowością która pojawiła się w modelach „12” są funkcje pozwalające na robienie doskonałych fotografii w trybie nocnym. IPhone wykorzystuje do tego wszystkie trzy aparaty oraz innowacyjny system stabilizowania obrazu. Dzięki tym nowościom można również nagrywać filmy w Dolby Vision HDR.

Oprócz nowych funkcji iPhone 12 ma wszystkie użyteczne cechy jakie miały poprzednie modele: łatwą obsługę, doskonałą jakość obrazu (ekran OLED), bardzo dobre aparaty do robienia zdjęć i kręcenia filmów oraz mocną obudowę ze wzmocnionym szkłem. To urządzenie, które spełni wymagania każdego użytkownika!

Artykuł przygotowany we współpracy z partnerem

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku