Twoje biuro w twoim komputerze! Poznaj Biznesowy System Operacyjny Ready_™!

0

Współpraca zespołów w ramach firmy i motywowanie pracowników od lat jest zagadnieniem, które interesuje praktyków i teoretyków zarządzania. W ostatnich miesiącach ten temat okazał się jeszcze bardziej aktualny. Wraz z przechodzeniem wielu firm na system pracy zdalnej, okazało się, że konieczne jest znalezienie wirtualnego miejsca spotkań zespołu, współdzielenia plików i wymiany poglądów. Takim miejscem jest biznesowy system operacyjny Ready_™.

Biznesowy system operacyjny Ready_™

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Czym jest biznesowy system operacyjny Ready_™?

Ready_™ jest rozbudowaną platformą zapewniającą wszystkie narzędzia do współpracy zespołów firmowych i osób indywidualnych, bez względu na miejsce, z którego wykonują swoje obowiązki. To wirtualna przestrzeń do spotkań, rozmów, wymiany plików i informacji, dzięki któremu cała działalność firmy zebrana jest w jednym miejscu. Pozwala to efektywnie zorganizować pracę przedsiębiorstwa, jak również zapewnić pracownikom niezbędną motywację i zasoby do realizacji swoich obowiązków.

Wirtualne biuro w w twoim komputerze dzięki platformie Ready_.

Prosty i przejrzysty – taki jest właśnie interfejs platformy Ready_™.

Kto może skorzystać z Ready_™?

System jest przeznaczony dla wszystkich firm lub organizacji, które chcą uporządkować prowadzone projekty, monitorować ich przebieg, jak również uprościć zarządzanie zespołem. Dzięki rozbudowanym funkcjom administracyjnym ułatwia planowanie i priorytetyzowanie zadań, daje pełny wgląd w działania firmy.

To także rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w sytuacji, gdy część pracowników wykonuje swoje obowiązki zdalnie. Dzięki Ready_™ są w stałym kontakcie z innymi członkami swoich zespołów, mogą się z nimi komunikować w czasie rzeczywistym i wymieniać informacje z zachowaniem zasad poufności i bezpieczeństwa online.

Narzędzia systemu Ready_™

System Ready_™ jest kompleksową odpowiedzią na potrzeby firmy, dzięki odpowiednio dobranym narzędziom do zarządzania zespołem i projektami. Najważniejsze z nich to:

1. Elektroniczny obieg faktur (zintegrowany z OCR)

Pozwala z łatwością gromadzić wszystkie dokumenty rozliczeniowe i przekazywać je odpowiednim działom. Ready_™ automatycznie skanuje informacje z dokumentów, pobiera faktury z maili i współpracuje z popularnymi programami księgowymi.

2. Monitoring płatności

Ułatwia terminową realizację zobowiązań, zapobiegając zatorom płatniczym i gubieniu się dokumentów. Każda wprowadzona faktura jednym kliknięciem jest kopiowana do aplikacji płatności, gdzie można łatwo monitorować jej termin i wysyłać bezpośrednio do bankowości online. Ready_™ daje również pełny podgląd transakcji z kontrahentem i zapewnia realizację płatności w terminie.

3. Archiwum umów z kontrahentami i pracownikami

Daje gwarancję pełnego dostępu do wszystkich zawartych umów. Jest wygodnym narzędziem, gdy trzeba sprawdzić ustalenia, porównać wersje lub przygotować aneks. Ready_™ oferuje również szablony popularnych rodzajów umów oraz możliwości rozliczania ich w systemie.

Praca zdalana w internecie z systeme Ready_.

Dzięki jasnym wskazówkom proces kontaktu z klientem rozplanowany jest od A do Z.

4. Moduł delegacji

Pomaga uporać się z rozliczeniem wyjazdów szybko i bez „papierkowej roboty”. Ready_™ ułatwia planowanie wyjazdów i akceptowanie wniosków oraz zaliczek, a także rozliczanie delegacji po powrocie (również w walutach obcych). Automatycznie dodaje informacje o nieobecności do kalendarza i zapewnia dostęp do archiwum. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość skanowania rachunków w aplikacji mobilnej i automatyczne dołączanie ich do delegacji w trakcie jej trwania.

5. Ewidencja urlopów

Zapewnia pełną obsługę wszystkich rodzajów urlopów pracowniczych: od wniosku, poprzez proces akceptacji, aż po zaznaczenie nieobecności w kalendarzu. System pomaga również w ustalaniu zastępstw, sprawdza poprawność wypełnionych wniosków i pomaga rozliczyć nieobecność.

6. Pipeline CRM

Jest narzędziem, dzięki któremu planowanie sprzedaży i kontaktów z klientami jest prostsze. Dzięki podziałowi na poszczególne etapy łatwo monitorować przebieg procesu, a historia współpracy z klientem ułatwia przygotowanie odpowiedniej oferty. Ready_™ wspomaga również handlowców w zakresie przygotowywania dokumentów, oferując m.in. wzory umów, ofert i faktur, jak również zapewniając pełny dostęp z każdego miejsca dzięki aplikacji mobilnej.

7. Zarządzanie projektami

Zapewnia dostęp do wszystkich informacji związanych z realizacją zadań długofalowych. Pełny harmonogram zadań, możliwość rozrysowania ich w formie diagramu Gantta oraz monitorowanie kamieni milowych to tylko niektóre z ułatwień. Ready_™ daje dostęp do pełnej dokumentacji projektu, jego budżetu, harmonogramów oraz listy zadań. Zapewnia jednocześnie wszystkie niezbędne narzędzia do pracy grupowej.

Specjalne oprogramowanie do pracy zdalnej w firmie Ready_.

Dzięki specjalnej tablicy każdy wie kiedy i jakie zadanie jest do wykonania.

8. Baza dokumentów Intranet

Jest bezpiecznym sposobem na dzielenie się ważnymi informacjami i poufnymi danymi w obrębie wybranej grupy pracowników. Podział na obszary, filtrowanie według wybranych kryteriów, możliwość korzystania z szablonów i dodawania załączników ułatwia przekazywanie zarządzeń pracownikom.

Archiwum dokumentów w specjalnym programie dla pracowników biurowych pracujących zdlanie.

Wszystkie pliki, dokumenty, faktury i umowy w jednym miejscu. Wystarczy kliknąć i pobrać.

9. Wnioski zakupowe

Usystematyzowanie zakupów zapewnia właściwą realizację zapotrzebowania na sprzęt lub materiały niezbędne do funkcjonowania biura. Elektroniczne wnioski przyspieszają proces akceptacji i realizacji zamówienia, a historia zakupów ułatwia monitorowanie wykorzystania budżetu.

10. Ewidencja czasu pracy

Zwiększa efektywność zarządzania czasem pracowników. Pozwala nie tylko rozliczać godziny pracy, ale również zapewnia informacje o czasochłonności poszczególnych zadań, możliwość planowania ich w kalendarzu i na tablicy kanban. Wszystko jest zebrane w przejrzyste raporty dzienne i miesięczne.

Najważniejsze funkcje platformy Ready_™ do skutecznej pracy zdalnej.

Poznaj 10 funkcji Ready_™ dzięki którym praca zdalna jest prawdziwą przyjemnością.

Film jak działa platforma Ready_™

System Ready_™ – dlaczego warto go mieć?

Ready_™ pomaga usystematyzować pracę firmy w sytuacji prowadzenia wielu równoległych projektów oraz pracy zdalnej. Ułatwia monitorowanie ich realizacji, dotrzymywanie terminów i zapewnia platformę komunikacji między osobami, które je realizują.

Dodatkowo Ready_™ gwarantuje uporządkowanie spraw administracyjnych firmy, związanych z kadrami, delegacjami, nieobecnościami i wykonywaniem obowiązków przez pracowników. Jest doskonałym narzędziem dla księgowych oraz dużym ułatwieniem dla handlowców. Mobilna aplikacja na smartfony pozwala go mieć cały czas pod ręką.

Ready_™ – ile to kosztuje?

Dostęp do systemu można wykupić w całości lub jedynie do wybranych modułów. Każdy użytkownik musi mieć aktywny pakiet user (20zł/miesięcznie), który można rozbudowywać o kolejne narzędzia. Poszczególne moduły kosztują od 5 do 10zł miesięcznie za jednego użytkownika.

W zależności od rodzaju zapotrzebowania, Ready_™ można mieć w jednym z trzech pakietów (każdy w cenie 10zł/miesięcznie za użytkownika). Groupware jest narzędziem do pracy grupowej, Business pozwala prowadzić sprzedaż i magazyn produktów, a Custom daje możliwość personalizacji procedur, rejestrów i tworzenia własnych modułów.

Przed podjęciem decyzji system Ready_™ można testować za darmo przez 14 dni.

Ready_™ – jak zacząć?

Rozpoczęcie pracy z systemem Ready_™ jest bardzo proste. Filmy instruktażowe prowadzą użytkownika krok po kroku, pokazując najważniejsze funkcje i sposoby korzystania z nich. Wiele informacji można również znaleźć na blogu, gdzie omawiane są zmiany w oprogramowaniu, opisywane konkretne funkcje oraz aktualności związane z systemem.

Ready_™ pozwala przenieść zarządzanie firmą na wyższy poziom i – w czasach coraz popularniejszej pracy zdalnej – zachować kontrolę nad tym, co dzieje się w firmie. Dzięki personalizacji łatwo dopasować go do każdego rodzaju działalności biznesowej.

Artykuł partnera

Oceń artykuł
[Głosów: 4 Średnia: 5]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku