Wyniki konkursu – przedstawiamy… TRYBKA :)

8

W konkursie na imię niebieskiego ludka-AVG nadesłaliście 205 odpowiedzi e-mail oraz udzieliliście 264 komentarzy pod postem!

Podaliście ponad 1000 propozycji imienia dla naszego bohatera – było naprawdę w czym wybierać.

Po naprawdę długich namysłach i burzliwych dyskusjach, zdecydowaliśmy, że od czerwca bohaterem TrybuAwaryjnego będzie… TRYBEK.

Lista zwycięzców:

Ponieważ kilka osób wskazało tą propozycję – przyznajemy 4 równoległe nagrody pierwsze (e-maile zostają do naszej informacji).

 1. Jurek
 2. Rafał
 3. Andrzej
 4. Darec

Otrzymujecie pakiet AVG Ultimate (ochrona komputerów, smartfonów, tabletów + przyspieszenie pracy komputerów smartfonów i tabletów) BEZ LIMITU STANOWISK oraz pakiet gadżetów.

Oprócz tego nagrody otrzymują:

1. Maksymilian (Awaria Lee, Mr. Accident, Mr AVG) – AVG Internet Security

2. Karol (Mr. Trybas A) – AVG Protection

3. Kamila – (AntyAwaryjek, pan Pomocnik, ArViG) – AVG PC TuneUp 2015

4. Lech (Skryptek) – pakiet gadżetów

5. Tomasz Węgrzyn (Awirek, Mr. Bezpiecznik) – pakiet gadżetów

6. Tomasz (Wirusojad) – pakiet gadżetów.

7. Arek (Blue Żyleta) – pakiet gadżetów

8. Ryszard (Pan Avcio) – pakiet gadżetów

Jeżeli nie udało Ci się wygrać – nie przejmuj się. W wakacje planujemy jeszcze dwa extra konkursy, a już niedługo zamawiamy świeżą porcję gadżetów 🙂

O konkursach będziemy informować zarówno na TrybieAwaryjnym (w zakładce konkursy), jak i profilu facebookowym AVG.PL

Będzie moc nagród, ciekawe zadania i myślę, że dużo zabawy.

Zwycięzców tego konkursu proszę o przesłanie danych na marketing@avg.pl – tak, żebyśmy mogli wysłać Wam nagrody.

Już niedługo na Facebooku AVG Trybek przygotuje dla Was cykl porad związanych z bezpieczeństwem – nie możesz tego przegapić!

Na koniec bardzo ważna rzecz – jak ci się podoba imię naszego nowego bohatera? Daj znać w komentarzu!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

 • Waldek

  Witam,
  Nie byłoby problemu, gdyby zamiast redakcyjnej burzy mózgów zastosować najprostsze rozwiązanie.
  Pokazać użytkowaniom programów AVG wszystkie nadesłane odpowiedzi a Oni już wybraliby najlepszą nazwę.
  W końcu to dla nich ma być najlepsza. Proste głosowanie podnosiłoby podmiotowość tych, którzy korzystają z ludka. A tak, w zaciszu redakcyjnego gabinetu wybrano imię ……. , co najmniej kontrowersyjne. Taką drogą centralnego zarządzania podążała Platforma Obywatelska. Nie jest to dobry wzór. I zawsze się tak kończy. Ale można się jeszcze z tego wycofać. Przecież będą inne konkursy, prawda ? Gdzie dzisiaj byliby chłopcy i dziewczęta z PO, gdyby ich szefowa PEK po rozpoczęciu urzędowania zrobiła to, co zrobiła wczoraj. A i Bronek nie dostałby depresji.
  P.S.
  Choć prawdą jest, że dla Nas lepiej, że tak się nie stało 🙂

  Waldek

  • Cześć Waldku, dzięki za szybki komentarz.

   1. Taki problem to nie problem, to była dla całego zespołu sama przyjemność 🙂
   2. Nie wiem, czy imię kontrowersyjnie – nigdy się tak zrobić by odpowiadało wszystkim. Postawiliśmy na te, które jednoznacznie kojarzy się z nazwą portalu – czy słusznie, czas pokaże.

   Kwestie polityczne całkowicie przemilczę – nie ten portal na takie dyskusje 😉

   • Waldek

    Witam,
    1. Autorytarne rządzenie zawsze sprawia przyjemność.
    2. Nie wie Pan, to zrozumiałe. Żeby mieć pewność należałoby zapytać użytkowników. Dlatego można tego stanu niewiedzy uniknąć, oddając decyzję w Ich ręce. Oczekiwanie , że czas coś pokaże jest właśnie błędem w zarządzaniu, bo cóż należałoby zrobić jeżeli czas pokaże, że pomyliliśmy się. Przepraszać, jak Pani PEK ? 🙂
    P.S.
    Niestety, polityki przemilczeć się nie da. Jest wszechobecna. Po prawdzie, postawa przemilczania to polityka w krystalicznej postaci 🙂

    • 1. Zgodzę się, natomiast nie demonizowałbym i stawiał w jednym rzędzie autorytaryzm w sensie politycznym (czyli słownikowym znaczeniem tego słowa), a ten związany z konkursem na Trybie 🙂 Nie ta skala.

     2. Ale czy wtedy efekt nie będzie podobny? Również znajdzie się grupa, której nazwa odpowiada oraz ta po drugiej stronie barykady. Tym bardziej, że komentarze można było dodawać anonimowo, nie będąc również użytkownikiem dystrybuowanego przez nas oprogramowania) – a wiadomo, że internauci (i nie mówię tutaj o użytkownikach AVG) czasem lubią płatać figle. I wtedy z tym figlem musielibyśmy sobie poradzić 😉

     3. Ponownie powtórzę – nie piszemy o polityce, nie wypowiadamy się o niej. Natomiast z chęcią podyskutuję (czy też Arek Zakrzewski, który jest dużo bieglejszy w tym temacie) o kwestiach związanych z konkursem, bezpieczeństwem, wirusami czy też moją „działką”, czyli marketingiem internetowym.

 • bardzo fajna i interesująca nazwa ,ale najbardziej zabawna gratulacje wyboru

 • Przemek

  Mnie się podoba to imię „Trybek”. Sposób wyboru imienia jak kolwiek trudny – mam na myśli poruszaną tu metodę wyboru tzw. burzę mózgów – jest najlepszym rozwiązaniem. A dlaczego. Nie wiem ile nagród i jak cennych trzeba by ufundować by zaintetesowane osoby chciały dwa razy „bawić się” w wybieranie imienia – raz wymyślać, a drugi głosować na podane.
  Choć można to potraktować jak drugą szansę dla tych co nie wygrali. To coś jak druga tura wyborów hihihi

  • „Drugą turę” zrobimy w nowym konkursie. Ale bez jakikolwiek powiązań politycznych 😉

 • woj

  fajna nazwa ale według mnie trochę nie pasuje do avg bardziej by mi pasowało coś ze słowem security ale redakcja tak wybrała spoko pozdrawiam cala ekipę avg.pl

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku