Recenzja AVG IS 2013 na Safegroup.pl

0

Jednym z moich solennych postanowień Noworocznych (przynajmniej tych zawodowych) stało się jak najszybsze uzupełnienie działu recenzji na naszym blogu, o te, które zostały napisane w zeszłym roku.

Tak więc w dziale artykułów pojawia się kolejna, bardzo rozbudowana recenzja AVG, która została napisana przez redaktorów portalu safegroup.pl.

Może najlepiej będzie w tym konkretnym przypadku zacząć od końca, czyli krótkiego cytatu z podsumowania recenzji:

„Muszę przyznać, że pakiet AVG bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie tylko dał sobie radę ze szkodnikami, ale zrobił to z lekkością znaną mi do tej pory z produktów innej firmy. Pakiet nie zawraca nam głowy, nie angażuje naszej uwagi, a po prostu pozwala na pracę i dba o nasze bezpieczeństwo. Gdy natomiast zechcemy przejąć stery we własne ręce, da nam ku temu możliwości oferując bardzo zaawansowane ustawienia. Cena nie jest wygórowana i przedstawia się podobnie do produktów konkurencyjnych.

Muszę się jednak przyczepić do kilku rzeczy. Według mnie pakiet internet security powinien zawierać kontrolę rodzicielską, bo w rękach zaawansowanego użytkownika bywa niemniej przydatna niż dla rodzica. Poza tym, świetne wrażenie nieco psuje zbyt duża promocja sieci społecznościowych, a także PC Analyzer, stanowiący tak naprawdę reklamę innego produktu. Niemniej, ostateczny werdykt może być tylko jeden – warto spróbować AVG i dać mu szansę, pakiet jest w stanie sowicie nam się za to odwdzięczyć”.

Opisywany AVG Internet Security 2013 oczywiście można ściągnąć z oficjalnej strony AVG.

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Wykorzystaj wielofunkcyjny antywirus AVG do pełnej ochrony Twojego komputera.
antywirus avg logo

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Avatar

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku