Facebook wprowadzi przycisk „nie lubię”?

1

O tym, że taki przycisk powinien się pojawić na Facebooku, mówi się już dawno. Nie dodawano go, ze względu na obawy przed hejtem i dyskryminacją. Teraz jednak wygląda na to, że prośby internautów zostały wreszcie wysłuchane, bo…

Niedawno taki przycisk pojawił się w Messengerze. Kciuk skierowany w dół jest dostępny pod postami, obok znanych i używanych już innych emotikonek (takich jak słynne like it).

Co prawda nie ma facebookowego wyglądu, ale jeżeli sprawdzi się w aplikacji, to jest szansa, że trafi również na stronę FB.

Wtedy będzie najprawdopodobniej w odpowiedniej wersji graficznej, której domagają się od kilku lat użytkownicy portalu.

Z pewnością będzie przydatny. Facebook informuje, że od zwiększenia liczby emotikonek, które można publikować w odpowiedzi na post (było to rok temu), zostały one kliknięte 300 miliardów razy! „Nie lubię” może szybko zwiększyć ten wynik.

Jakie jest Twoje zdanie na temat tego przycisku? Przyda się? Będziesz go używać?

Napisz w komentarzu!

Źródło 1
Źródło 2

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku