Prowadzenie sklepu internetowego zamienia małe działalności w gigantów

0

Czasami może wydawać się nam, że nasz mały biznes bardziej się już nie rozwinie. Dla przykładu, prowadzić możemy sklep z grami planszowymi oraz innymi drobnymi rzeczami związanymi z fantastyką. Siłą rzeczy przychodzić do nas będą tylko te osoby, które faktycznie są zainteresowane tematem, pozostałe może zajrzą, ale nie poczują, że powinny się angażować. Po co, skoro nie spełniamy zapotrzebowania?

Sprawdź nasze darmowe poradniki i programy

 • Raport zagrożeń AVG

  INFORMACJE O ZAGROŻENIACH

  Darmowa, krótka, zwięzła i rzeczowa forma dotycząca najnowszych zagrożeń pojawiających się w internecie. Wirusy, wycieki haseł, wyłudzenia danych. Informacje prosto na Twój e-mail.

  Zapisz się

 • AVG Ultimate

  NAJLEPSZY ANTYWIRUS

  Najlepszy antywirus od AVG. Ponad 80 unikalnych aplikacji. Ochrona komputera i urządzeń Android. Połączenie zaawansowanej ochrony dla komputera i smartfona. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

 • Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG

  PRAKTYCZNY PORADNIK DLA CIEBIE

  Darmowy poradnik przygotowany przez ekspertów AVG dla osób, które słabo znają się na komputerach. Zawiera podpowiedzi, rady, wskazówki zwiększające Twoje bezpieczeństwo.

  Zapisz się

 • AVG TuneUp

  PRZYSPIESZENIE KOMPUTERA I SMARTFONU

  Obecnie najlepszy na rynku program do optymalizacji, zarządzania, zwolnienia miejsca i przyspieszania pracy komputera oraz smartfona Android. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

Jeżeli przyjrzeć się sklepom z rzeczami dla fanów, to zobaczyć możemy je głównie na konwentach, toteż trzeba przejechać niekiedy kilkaset kilometrów, by coś dostać (a i tak szansa na to, że coś wpadnie nam w ręce, jest relatywnie niewielka).

Tymczasem te same sklepy, które uruchomiły swoją działalność na Prestashop, przeżywają prawdziwe oblężenie, bo ludzie z całej Polski (a czasami nie tylko) masowo kupują różnego rodzaju produkty, co ostatecznie przekłada się na popularność sklepu i jego ogólną markę.

Sklep dla fanów jest oczywiście tylko przykładem, ale za sprawą Prestashop każdy mały, hermetyczny biznes może zamienić się w internetowego giganta – a platformę postawić nam mogą osoby z https://x13.pl.

Czasami sklep internetowy może być ostatnią szansą

Jeżeli coraz gorzej radzimy sobie na rynku – co jest chociażby pokłosiem tego, iż coraz częściej ludzie robią zakupy w Internecie – to sieć będzie czasami naszą jedyną szansą na wybicie się. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w dzisiejszych czasach nacisk kładzie się przede wszystkim na to, żeby było nas widać w internetowej przestrzeni.

Dzieje się tak chociażby dlatego, że ciężar zakupów powoli przechodzi do Internetu. Ludzie wolą zrobić je wtedy, kiedy mają chwilę wolnego czasu, nie wychodząc z domu, nie musząc wystawać w kolejkach… i prawdę mówiąc, nie ma się im co dziwić.

Żeby w pełni odpowiedzieć na to zapotrzebowanie, sami powinniśmy posiadać sklep internetowy, którego asortyment będziemy poszerzać zgodnie z podażą. Szybko przekonamy się, że nasza mała działalność gospodarcza może być prawdziwym hitem, kiedy to okaże się, że wszystko, co sprzedajemy, rozchodzi się jak świeże bułeczki. Prestashop jest bardzo prosty w obsłudze i czasami tylko musi być serwisowany przez informatyka.

Naszym jedynym zadaniem będzie w tym wypadku dostarczenie rzeczy na czas, co zresztą zależeć już będzie od umowy, którą podpiszemy z firmami kurierskimi czy pocztą. W ten sposób dajemy też pracę innym osobom, a z czasem nasza mała działalność stanie się prężnie oddziaływającym na meandry rynkowe gigantem. Być może brzmi to jak marzenie, ale owe marzenie można spełnić za pomocą Prestashopu.

Artykuł sponsorowany

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku