W jesiennej promocji – zdalna instalacja 50% taniej!

0

Zdalna instalacja to nowa pozycja w ofercie sklepu AVG.PL.

Na czym polega?

Jeżeli zdecydujesz się na zakup dowolnego programu na stronie AVG.PL – nasz ekspert połączy się zdalnie z Twoim komputerem i zainstaluje wszystkie potrzebne składniki programu. Szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Ta opcja jest idealna zarówno dla osób, które nie mają czasu, i wolą, by ktoś się tym zajął jak i dla tych, którzy nie czują się zbyt mocni w tematyce komputerów i wolą, by ktoś zajął się wszystkimi kwestiami związanymi z programem.

Jak zamówić?

Zdalną instalację możesz zamówić na stronie https://www.avg.pl/instalacja-ekspresowa – rabat przypisuje się automatycznie.

 

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku