Szukasz używanego samochodu dla siebie lub na sprzedaż? Przed wyborem auta koniecznie sprawdź carVertical!

0

Kupujesz samochód z drugiej ręki? Chcesz by był bezpieczny i sprawny, ale mechanika pojazdów i zaglądanie do silnika to nie twoja branża? Z pomocą przychodzi platforma carVertical, gdzie znajdziesz historię sprzedawanego auta i sprawdzisz wykonywane naprawy. Dowiesz się w jakim stanie jest pojazd, który zamierzasz kupić i czy sprzedawca nie chce ukryć jakiś wad lub uszkodzeń.

Program partnerski carVertical

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Czym jest carVertical?

CarVertical to międzynarodowa platforma pozwalająca na sprawdzenie historii pojazdu po numerze VIN lub (w niektórych przypadkach) po numerze rejestracyjnym. Dane są prezentowane w formie raportu, który zawiera m.in. informacje o dokonywanych naprawach, historię serwisowania auta, liczbę właścicieli oraz zdjęcia archiwalne. Znaleźć w nim można również opisy typowych usterek dla danego modelu lub marki. Co ważne, dane są sprawdzane i zabezpieczone przed wprowadzaniem zmian, więc raport jest wiarygodny.

Dlaczego warto z niego korzystać?

Korzystanie z platformy carVertical to przede wszystkim ochrona przed przykrymi konsekwencjami zakupu niesprawnego auta. Dzięki raportowi można dowiedzieć się o awariach jakie już się pojawiły i tych, które dopiero mogą się pojawić. Ułatwia to uniknięcie kosztownych napraw usterek ujawnionych już po zakupie. Dodatkowo pozwala to sprawdzić stan wybranych systemów na miejscu (kiedy wiadomo na co zwrócić uwagę) i daje możliwość negocjowania ceny.

Program afiliacyjny branży motoryzacyjnej carVerical.

Poznaj 6 powodów dlaczego warto być partnerem carVertical.

Program afiliacyjny carVertical

CarVertical to nie tylko platforma do sprawdzania pojazdów, ale również ciekawy program partnerski. Możesz zostać partnerem carVertical i polecać usługi platformy innym.

Program afiliacyjny dla branży motoryzacyjnej pozwala zarabiać na klientach, którzy zamówią raport, trafiając na platformę z twojego linku. Za każdy raport oferujemy 25% prowizji, czyli od 4 euro wzwyż. Już na wstępie otrzymasz też bonus w postaci 10 euro!

CarVertical to program partnerski który umożliwia generowanie dużych przychodów.

Tak wygląda główne menu programu afiliacyjnego carVertical.

CarVertical to program afiliacyjny o wysokich dochodach, bo stawka prowizji rośnie wraz z liczbą zamówionych raportów. Nie jest również ograniczona odgórnie, czyli można sprzedawać bez żadnych limitów maksymalnych. Jeśli zaprosisz na naszą platformę nowych partnerów, np. swoich znajomych, od każdej transakcji którą wykonają dostaniesz dodatkowo 5%.

Jak zarabiać dzięki programowi afiliacyjnemu carVertical.

3 proste kroki by zarabiać z carVertical.

Prowizje carVertical

Jak rozliczane są prowizje? Służy do tego dedykowane oprogramowanie, które monitoruje i sumuje wszystkie transakcje z twojego linku. Raz w miesiącu wypłacamy zgromadzone środki (gdy przekroczą kwotę 50 euro). Możesz także na bieżąco kontrolować swoje statystyki korzystając z pulpitu nawigacyjnego.

Otrzymasz również materiały marketingowe by móc reklamować się wśród swoich klientów, a także dedykowanego opiekuna, który pomoże ci stawiać pierwsze kroki w programie afiliacyjnym. Dla branży motoryzacyjnej to idealne rozwiązanie, by zwiększyć swoje dochody!

Raporty wyników programu afiliacyjnego z branży motoryzacyjnej carVertical.

Dzięki przejrzystym statystykom na bieżąco możemy śledzić nasze postępy.

Program afiliacyjny carVertical jest rozwiązaniem dla osób działających w branży moto i szukających dodatkowego dochodu. Dzięki polecaniu naszych raportów twoi klienci będą mieli pewność, że kupują sprawdzone i sprawne auto, a ty zarobisz na promowaniu naszej platformy. Możesz do nas dołączyć TUTAJ.

Artykuł przygotowany we współpracy z partnerem

Oceń artykuł
[Głosów: 1 Średnia: 5]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku