Program do wystawiania faktur online, czyli system przyszłości już dzisiaj

0

Wiele firm inwestuje swoje zasoby w stworzenie skomplikowanych programów do obsługi wystawiania faktur oraz do zarządzania firmą. Takie aplikacje muszą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Często na tego typu inwestycję przeznaczone są bardzo wysokie budżety, jednak już teraz można korzystać ze znakomitego rozwiązania dostępnego online.

 1. Dlaczego program do faktur online to dobry pomysł?
 2. Czy to jest bezpieczne?
 3. Co zyskuje firma korzystająca z aplikacji?

Sprawdź nasze darmowe poradniki i programy

 • Raport zagrożeń AVG

  INFORMACJE O ZAGROŻENIACH

  Darmowa, krótka, zwięzła i rzeczowa forma dotycząca najnowszych zagrożeń pojawiających się w internecie. Wirusy, wycieki haseł, wyłudzenia danych. Informacje prosto na Twój e-mail.

  Zapisz się

 • AVG Ultimate

  NAJLEPSZY ANTYWIRUS

  Najlepszy antywirus od AVG. Ponad 80 unikalnych aplikacji. Ochrona komputera i urządzeń Android. Połączenie zaawansowanej ochrony dla komputera i smartfona. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

 • Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG

  PRAKTYCZNY PORADNIK DLA CIEBIE

  Darmowy poradnik przygotowany przez ekspertów AVG dla osób, które słabo znają się na komputerach. Zawiera podpowiedzi, rady, wskazówki zwiększające Twoje bezpieczeństwo.

  Zapisz się

 • AVG TuneUp

  PRZYSPIESZENIE KOMPUTERA I SMARTFONU

  Currently, the best program on the market to optimize, manage, free up space and speed up the work of a computer and Android smartphone . [emergency mode] UNLIMITED POSITIONS

  Sprawdź

Dlaczego program do faktur online to dobry pomysł?

Kupując skomplikowane oprogramowanie od firmy, która wykona je dla ciebie, narażasz się na wdrażanie poprawek, długi rozruch czy przestoje w pracy spowodowane aktualizacjami. Dzięki coraz lepszej jakości programom, takie sytuacje zdarzają się coraz rzadziej, jednak w sieci pojawiła się możliwość, która eliminuje te wszystkie wady.

Witryna Systim.pl oferuje znakomity program do wystawiania faktur w chmurze, dzięki któremu z łatwością będziesz wystawiał faktury bez konieczności korzystania z kłopotliwego oprogramowania. Dotychczasowe rozwiązania wymagały instalacji na każdym komputerze odpowiedniego oprogramowania i dokonywania stałych aktualizacji.

Natomiast ten program do faktur istnieje w chmurze i jest dostępny z dowolnej przeglądarki internetowej. W ten sposób masz pewność, że aplikacja jest zawsze aktualna.

Czy to jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem przy tego typu aplikacjach. Program do faktur został stworzony przez szereg wyspecjalizowanych programistów, którzy doskonale znają tę dziedzinę i mają świadomość zagrożeń, które mogą pojawić się przy korzystaniu z tego typu oprogramowania.

Mając to na uwadze, zostały przedsięwzięte odpowiednie środki ostrożności. Przede wszystkim dostęp do aplikacji umożliwia jedynie posiadanie odpowiedniego loginu i hasła. Całość chroniona jest dzięki szyfrowaniu z wykorzystaniem technologii SSL oraz ubezpieczeniu na 10 000 złotych.

Co zyskuje firma korzystająca z aplikacji?

Jedną z najważniejszych zalet jest gwarancja niezawodności programu – SLA (Service Level Agreement), to umowa dotycząca jakości usług informatycznych, która gwarantuje dostępność systemu przez 99,6% czasu lub zwrot pieniędzy.

Pracownicy nie będą musieli już zajmować się problemami z trudnymi i wadliwymi programami, tracąc na nie cenny czas, za który płaci pracodawca. Wystawianie faktur VAT, faktur Pro Forma, paragonów, korekt i wielu innych ułatwi aplikacja z portalu Systim.pl.

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku