Premiera nowego antywirusa dla biznesu – AVG CloudCare

0

avg cloud care

Z olbrzymią przyjemnością prezentujemy najnowszą wersję biznesowego oprogramowania antywirusowego dla firm. AVG CloudCare to nowoczesny antywirus działający w chmurze przeznaczony dla ochrony małego i średniego biznesu .

AVG CloudCare  znacznie ułatwia zarządzanie ochroną, pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Oprogramowanie umożliwia  kontrolę i zmianę funkcjonalności z dowolnego komputera podłączonego do internetu.

Poszczególne moduły zawierają wszystkie niezbędne narzędzia niezastąpione w procesie ochrony biznesu: od antywirusa, poprzez firewall, filtr antyspamowy, backup danych, aż po monitoring zawartości sieci (kontrolę stron i linków) oraz funkcje blokowania dostępu komputerów pracowników do określonych stron.

Moduły AVG CloudCare

AVG CloudCare nie wymaga przeinstalowywania plików na komputerze, wprowadzania kluczy licencyjnych, nie zabiera cennego miejsca na dysku.

Unikalną cechą AVG CloudCare jest możliwość łączenia poszczególnych funkcji ochrony antywirusowej w moduły. I tak możemy zadecydować, czy wystarczy nam sama ochrona antywirusowa, czy chcemy połączyć ją z filtrem antyspamowym, firewallem czy możliwością backupu danych.

  • AVG AntiVirus – kompleksowa ochrona antywirusowa, przed wszystkimi rodzajami zagrożeń.
  • AVG Remote IT – darmowa aplikacja do zdalnego zarządzania zasobami.
  • AVG Online Backup – regularne zapisywanie danych i przechowywanie cennych plików w zaszyfrowanej chmurze.
  • AVG Content Filtering – zarządzanie możliwością dostępu do stron internetowych każdego z komputerów.
  • AVG Email Services – blokowanie spamu, ochrona poczty e-mail, szyfrowanie wiadomości firmowych.
  1. Broszura informacyjna AVG CloudCare
  2. Pakiety .pdf – opisy poszczególnych modułów AVG CloudCare

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Wykorzystaj wielofunkcyjny antywirus AVG do pełnej ochrony Twojego komputera.
antywirus avg logo

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Avatar

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku