Praca zdalna – niezbędne narzędzia do zarządzania i organizacją

0

Ostatnie tygodnie pokazały, jak istotna jest rola środków komunikacji elektronicznej w biznesie. Zgodnie z odgórnymi zaleceniami, firmy, które mają taką możliwość, wprowadziły w swoich przedsiębiorstwach pracę zdalną. I tak, telekonferencje zastąpiły tradycyjne spotkania, a praca biurowa zyskała nowy, wirtualny wymiar.

Jakie narzędzia będą szczególnie przydatne podczas home office? Które rozwiązania pozwolą sprawnie zarządzać organizacją na odległość? Z pewnością warto pomyśleć o pakiecie Office 365 i telekonferencjach.

Sprawdź nasze darmowe poradniki i programy

 • Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG

  PRAKTYCZNY PORADNIK DLA CIEBIE

  Darmowy poradnik przygotowany przez ekspertów AVG dla osób, które słabo znają się na komputerach. Zawiera podpowiedzi, rady, wskazówki zwiększające Twoje bezpieczeństwo.

  Zapisz się

 • AVG TuneUp

  PRZYSPIESZENIE KOMPUTERA I SMARTFONU

  Currently, the best program on the market to optimize, manage, free up space and speed up the work of a computer and Android smartphone . [emergency mode] UNLIMITED POSITIONS

  Sprawdź

 • AVG Internet Security

  ZAAWANSOWANA OCHRONA ANTYWIRUSOWA

  Dedykowany dla ochrony domu lub małej firmy. Chroni przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, wirusami, dodatkowo zawiera ochronę bankowości online, płatności elektronicznych. DWA PROGRAM DODATKOWO GRATIS

  Sprawdź

 • Bezpieczna firma z AVG

  E-BOOK DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

  Darmowy e-book przygotowany specjalnie dla właścicieli małych i średnich firm zawierający praktyczne porady dotyczące bezpieczeństwa w internecie Twojego businessu.

  Zapisz się

Praca zdalna z pakietem Office 365 – prosta, jak nigdy wcześniej

Pakiet Office 365, w obliczu przymusowej pracy zdalnej, jawi się bardzo atrakcyjnie. To narzędzie pozwala nie tylko zainstalować na komputerze odpowiednie aplikacje (np. Word, Excel, PowerPoint czy Outlook), ale też korzystać z nich w wersji online. Daje również pracownikom wiele przydatnych możliwości, jak chociażby wspólna praca na jednej wersji pliku, automatyzacja obiegu dokumentów czy zarządzanie zadaniami w firmie.

Pakiet Office 365 znacznie ułatwia i usprawnia home office. Dzięki takim narzędziom, jak OneDrive czy SharePoint, można współpracować grupowo w sposób zdalny, nie zakłócając przy tym pracy przedsiębiorstwa. Obecnie, przedsiębiorcy mogą uzyskać dostęp do Office 365 bezpłatnie, na okres 6 miesięcy.

Wystarczy, że zgłoszą taką potrzebę, a konsultanci T-Mobile skontaktują się z nimi i omówią wszystkie, niezbędne szczegóły. W razie wątpliwości, co do zasady działania pakietu, można skorzystać z umieszczonych na stronie T-Mobile materiałów edukacyjnych lub skontaktować się z ekspertem, który rozwieje wszelkie wątpliwości: https://biznes.t-mobile.pl/pl/office-365.

Telekonferencje – alternatywa dla tradycyjnych spotkań

Stan epidemii wyklucza organizowanie wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Nie znaczy to, że należy zupełnie zrezygnować z kontaktu z kontrahentami czy klientami. Tradycyjne spotkania można z powodzeniem zamienić na telekonferencje.

Na czym to polega? Otóż dzwoniący może przeprowadzić rozmowę z kilkoma osobami jednocześnie. Usługa jest dostępna pod numerem 608 608 608, a w telekonferencji mogą wziąć udział klienci wszystkich operatorów, nie tylko T-Mobile. Co ważne, sieć nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za usługę, dzwoniący ponosi jedynie koszt samego połączenia, a jeśli ma w pakiecie nielimitowane rozmowy, nie płaci nic.

Zatem, telekonferencja to doskonały sposób np. na mobilne zebranie działu, czy przekazanie wielu pracownikom jednocześnie ważnej informacji. Więcej szczegółów dotyczących usługi można znaleźć tutaj: http://www.t-mobile.pl/c/dla-firm-telekonferencja.

Tekst sponsorowany

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku