Porywacze przeglądarek – nagranie webinarium

2

Udostępniamy kolejne z naszych webinariów – tym razem przyjrzeliśmy się jednemu z najbardziej irytujących form szkodliwego oprogramowania: porywaczom przeglądarek.

Jeżeli Twoja strona startowa zrobiła się „dziwna” i wyskakują na niej niechciane reklamy – prawdopodobnie przeglądarka została zainfekowana.

Spotkanie zostało zainspirowane tym wpisem, w którym pokazaliśmy jak usunąć z komputera jeden z najlepiej znanych porywaczy.

W webinarium tłumaczymy krok po kroku jak pozbyć się tego wirusa z komputera, dowiesz się gdzie szukać źródeł problemu i jak je usunąć.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku