Śpieszę wyjaśnić o czym mowa – oprogramowanie AVG dostępne jest w wielu wersjach, które różnią się między sobą posiadanymi składnikami. Jednak jak je wszystkie ogarnąć i zmusić do współpracy?
Tym właśnie zajmiemy się w tej sekcji bloga – będę starał się w miarę regularnie przekazywać informacje o ciekawostkach w konfiguracji AVG oraz sztuczkach związanych z poszczególnymi składnikami.
Zajmiemy się szerzej tematem instalacji i konfiguracji bardzo popularnego AVG Free 9.0. Pokażę również, jak korzystać z udostępnionego nie tak dawno AVG RescueCD, o którym wspominałem już tutaj.
Prośba również do Was, czytelnicy. Jeśli macie pytania lub sugestie (o czym chcielibyście poczytać, co szczególnie Was interesuje w kwestii konfiguracji i użytkowania AVG), to czekam na informacje – w komentarzach pod tym wpisem lub drogą e-mailową.
___
Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Sprawdź AVG antywirus dla firmy. Kompleksowa ochrona dla plików, przelewów i wszystkiego co najważniejsze w firmie.