Oprogramowanie dedykowane dla firm – dopasowane do specyfiki branży

0

Dobre oprogramowanie dla firmy powinno zapewniać jej dostęp do szerokiej gamy różnych funkcji – zgodnie ze specyfiką jej branży.

Sprawdź nasze darmowe poradniki i programy

 • Raport zagrożeń AVG

  INFORMACJE O ZAGROŻENIACH

  Darmowa, krótka, zwięzła i rzeczowa forma dotycząca najnowszych zagrożeń pojawiających się w internecie. Wirusy, wycieki haseł, wyłudzenia danych. Informacje prosto na Twój e-mail.

  Zapisz się

 • AVG Ultimate

  NAJLEPSZY ANTYWIRUS

  Najlepszy antywirus od AVG. Ponad 80 unikalnych aplikacji. Ochrona komputera i urządzeń Android. Połączenie zaawansowanej ochrony dla komputera i smartfona. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

 • Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG

  PRAKTYCZNY PORADNIK DLA CIEBIE

  Darmowy poradnik przygotowany przez ekspertów AVG dla osób, które słabo znają się na komputerach. Zawiera podpowiedzi, rady, wskazówki zwiększające Twoje bezpieczeństwo.

  Zapisz się

 • AVG TuneUp

  PRZYSPIESZENIE KOMPUTERA I SMARTFONU

  Obecnie najlepszy na rynku program do optymalizacji, zarządzania, zwolnienia miejsca i przyspieszania pracy komputera oraz smartfona Android. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

Oprogramowanie dla firm powinno każdego dnia ułatwiać ich pracę. W dobie dostępu do pełnej palety różnych rozwiązań informatycznych często pojawia się zatem pytanie – jakie programy dla firm są najlepsze?

Dzisiaj na rynku znaleźć można szeroką gamę programów dla biznesu. Wśród nich znajduje się także oprogramowanie dedykowane, które tworzone jest specjalnie z myślą o firmach wymagających dostępu do konkretnych funkcji wspierających ich działalność.

Oprogramowanie dedykowane – czyli jakie?

Dedykowane oprogramowanie dla firm to bogata rodzina rozwiązań, które uwzględniają indywidualne wymagania konkretnych branż.

Dodatkowo, programy dla firm tego typu mogą być rozbudowywane i dopasowane na miarę do indywidualnych potrzeb użytkowników, dzięki czemu sprzyjają one poprawie efektywności pracy, automatyzacji procesów biznesowych, a tym samym podnoszeniu konkurencyjności.

Warto także zaznaczyć, że oprogramowanie dedykowane umożliwia integrację z oprogramowaniem już teraz używanym w firmie – dzięki temu wszystkie stosowane przez nią rozwiązania informatyczne mogą ze sobą współpracować.

Do dyspozycji jest pełna gama oprogramowania zaliczanego do dedykowanego, które skierowane jest do przedstawicieli konkretnych branż.

Przykładowe typy dedykowanych programów dla firm:

 • WMS – programy do obsługi magazynu
 • TMS – oprogramowanie dla branży transportowej
 • CRM – oprogramowanie do obsługi klienta
 • systemy sprzedażowe, w tym systemy POS dla sklepów i sieci sprzedażowych
 • oprogramowanie dla firm działających w branży gastronomicznej
 • aplikacje mobilne na smartfony, tablety, kolektory danych

Zaprezentowane powyżej programy dla firm obfitują w różne funkcje, które powiązane są z konkretnymi branżami.

Przykładowo programy przeznaczone do obsługi magazynu ułatwiają realizację operacji magazynowych i ich kontrolę w czasie rzeczywistym. Umożliwiają sprawdzanie stanu magazynowego, zarządzanie towarami, kontrolę pacy magazynierów.

Z kolei oprogramowaniem dla firm w branży transportowej, czyli oprogramowanie TMS pozwala na łatwe planowanie transportu, także poprzez wybór optymalnych tras. Umożliwia także kontrolę pracy pracowników, w tym również przez wykorzystanie geolokalizacji przez GPS.

Jak widać, dedykowane oprogramowanie oferuje wtedy szeroką gamę funkcji, dzięki którym realizacja codziennych zadań firmy może być jeszcze bardziej efektywna!

Gdzie można zamówić oprogramowanie dedykowane dla firmy?

Oprogramowanie dedykowane to szeroka gama różnych rozwiązań dostarczanych przez wiele firm. Warto zatem dokładnie zapoznać się z dostępnymi wariantami, aby znaleźć taki program dla firmy, który pozwoli jej na osiągnięcie optymalnych efektów.

Oczywiście, warto pamiętać także o tym, że oprogramowanie dedykowane może być stworzone na indywidualne zamówienie, gdy żadne z prezentowanych rozwiązań nie spełnia całkowicie wymogów klienta.

Dzisiaj dostawa oprogramowania dedykowanego możliwa jest w całym kraju. Usługi w tym właśnie zakresie oferuje także firma ITCenter z Warszawy, która od przeszło 20 lat prowadzi usługi informatyczne dla biznesu.

Firma ITCenter oferuje swoim klientom także szeroką gamę programów wspierających działalność w wielu branżach. To między innymi oprogramowanie dedykowane skierowane do firm działających w branży sprzedażowej, produkcyjnej, transportowej i spedycyjnej, działających w branży e-commerce, księgowości i kadrach i płacach. Firma IT Center zajmuje się także tworzeniem oprogramowania „na wymiar” odpowiadającego indywidualnym wymaganiom zamawiających.

Dokładne informacje dotyczące oprogramowania dedykowanego znajdującego się w ofercie firmy IT Center z Warszawy można znaleźć już teraz na jej stronie internetowej pod adresem: https://itcenter.pl/oferta/oprogramowanie-dedykowane/.

Podsumowując, oprogramowanie dedykowane dla firm to sprawdzony wybór wtedy, gdy firma ma swoje szczególne potrzeby, które chciałaby zrealizować za pomocą nowoczesnego, wspierającego jej działalność programu. To inwestycja, która może szybko przynieść oczekiwane zyski!

Artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku