Odmień swój biznes z AVG

0

W tym roku szczególną uwagę poświęciliśmy upraszczaniu usług związanych z zarządzaniem, aby udoskonalić możliwość wsparcia naszych partnerów w wydajnym i zyskownym wypełnianiu przez nich swoich zobowiązań kontraktowych.

Wierzymy w to, co widzimy. Dlatego też daliśmy możliwość oceny naszego najnowszego produktu – Managed Workplace 10 – naszym najbardziej lojalnym partnerom. Byli nim zachwyceni, więc mamy nadzieję, że również Ty go docenisz.

Nadszedł czas, aby odejść od modelu onboarding’u (wdrażania) z ponad trzydziestopunktową listą elementów – powiemy Ci jak zespolić kwestie umowy SLA (Service Level Agreement – umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług) z modelami świadczenia usług zarządzania oraz jak uprościć proces wdrażania do kilku kliknięć.

AVG Business wypuścił właśnie swój najnowszy produkt – Managed Workplace 10. Jest to nowa, uproszczona platforma dostarczania usług zarządzania, która pozwala zaangażowanym w ten proces na standaryzację zarówno konfiguracji, jak i procesu onboarding’u większej ilości klientów. Platforma została zaprojektowana, aby dostosować się do potrzeb firmy dostarczającej usługi zarządzania. Pozwala ona na standaryzację samych usług, szybką konfigurację oraz wdrażanie klientów, redukcję ręcznej pracy, eliminację błędów, zwiększenie wydajności i nie tylko.

Managed Workplace 10 to całkowicie nowy produkt, który zmienia sposób, w jaki programy typu RMM (Remote Monitoring and Management – Zdalny Monitoring oraz Zarządzanie) wspomagają rentowność Twojej firmy. Nasi partnerzy mają teraz dostęp do rozwiązania RMM, które wprowadza scentralizowany, automatyczny i co najważniejsze prosty sposób wdrażania nowych oraz aktualizacji lub zmiany istniejących usług.

Oto kilka funkcjonalności tej platformy:

  • Szybkie i uproszczone wdrażanie: proces onboarding’u zamknięty w pięciu kliknięciach pozwala na konfigurację nowych klientów w mniej niż 30 minut. Co więcej, daje możliwość dostarczania usług w trybie ‘out-of-the-box’ (w ramach domyślnego pakietu). Wystarczy włączyć, wyłączyć lub nawet stworzyć nową usługę, która będzie obowiązywać. Rozwiązanie eliminuje błędy oraz manualną pracę.
  • Model dostarczania usług: pozwala na łatwy wybór odpowiedniej konfiguracji usług, która z kolei dostosowana będzie do potrzeb, dostępności oraz budżetu Twojego klienta. Funkcjonalność powstała na bazie trzech istniejących modeli usług (proaktywnego, reaktywnego oraz usług o stałych opłatach) połączonych z głównymi funkcjami Managed Workplace w efekcie tworząc obecną formę tej platformy.
  • Tryb tablicy rozdzielczej: pozwala na szybkie dodawanie nowych usług, zwiększanie poziomu dostarczanych rozwiązań oraz wzrost sprzedaży poprzez zastosowanie widoku ‘deski rozdzielczej’ podsumowującej obecne działania.

Managed Workplace 10 jest najnowszym elementem potwierdzającym nasze zaangażowanie w proces upraszczania kwestii związanych z bezpiecznym biznesem oraz dostarczaniem produktów bezpieczeństwa, które spełnią wymogi naszych partnerów.

Jak oceniasz Managed Workplace 10? Czy znajdziesz dla niego zastosowanie w swojej firmie? Podziel się swoją opinią!

 

Źródło: //now.avg.com/revolutionize-your-business-with-avg-managed-workplace/

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Zobacz AVG – antywirus dla małej firmy. Jesteś właścicielem małego biznesu? Zadbaj o bezpieczeństwo swojego komputera.

antywirus avg logo

 

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku