Nowy GIMP już jest!

0

6 lat trzeba było czekać na nowego GIMP-a ale w końcu się doczekaliśmy! Jesteście ciekawi, co można znaleźć w nowej wersji?

To co cieszy najbardziej, to nowe funkcje które zyskał program. Wśród nich znajdziecie m.in. dodatkowe możliwości transformacji obrazów (WARP i Unified), obracanie oraz malowanie symetryczne. Nowa wersja współpracuje również z Paintem – skorzystacie w niej z narzędzia pędzel.

Zmianie uległo przetwarzanie obrazu (przeniesione do GEGL) oraz zarządzanie kolorami. Dodatkowo GIMP obsługuje teraz kolejne formaty (m.in. OpenEXR, RGBE, WebP, HGT), a narzędzie do importowania obrazów zostało poprawione.

Inaczej wygląda także sam program, który dzięki nowym motywom i ikonom jest bardziej intuicyjny i łatwiejszy w obsłudze.

Kliknij i pobierz nowego Gimpa 

Nam się te zmiany bardzo podobają, a Wam?

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Wykorzystaj najlepszy antywirus Avast Ultimate. Jeden antywirus zapewni ochronę wszystkim Twoim urządzeniom.

antywirus avast logo

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku