To NIE JEST recenzja AVG Internet Security 2014

0

Logo portalu gameplay.plNa blogu Gameplay.pl ukazał się tekst, który nie jest recenzją AVG Internet Security 2014. Jeżeli nie jesteście ciekawi, co zostało napisane, nie klikajcie w powyższy link.

W tej (nie)recenzji, nie znajdziecie informacji dotyczących funkcji oprogramowania, opisu instalacji, ciekawscy nie doszperają się również subiektywnych i konstruktywnych opinii. Również takich, w których obrywa się elementom interfejsu, czy składnikom dodatkowym (piszę poważnie).

Na nasze usprawiedliwienie mogę napisać jedynie, że idealnych programów nie ma, a najważniejsze jest to by, w stale dążyć do perfekcji 🙂 Oczywiście wszystkie uwagi skrzętnie wynotowaliśmy i będziemy przekazywać dalej do centrali.

Najważniejsze z całej recenzji jest podsumowanie, w którym możemy przeczytać:

AVG Internet Security w wersji 2014 z powodzeniem i bez żadnego wstydu może być stawiany obok produktów…”.

Miło.

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Sprawdź dobry antywirus AVG Internet Security. Idealny jeżeli potrzebujesz profesjonalnej ochrony domowego komputera.
antywirus avg logo

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku