We wrześniu napisali o AVG

0

logo pulsu biznesu

We wrześniu pojawiło się kilka bardzo ciekawych tekstów o AVG; m. in. dotyczących zagrożeń na Facebooku oraz ochrony antywirusowej w chmurze. Niżej krótkie podsumowanie. Przede wszystkim chciałem podziękować użytkownikom AVG, którzy byli współautorami części z nich – wszystko dzięki Waszym zgłoszeniom i raportom.

1. W Pulsie Biznesu ukazał się artykuł, który mieliśmy przyjemność współtworzyć. Dotyczył licznych zagrożeń na Facebooku związanych z wymuszeniami kliknięć „Lubię To” oraz płatnych subskrypcji SMS.

tekst dotyczył zagrożeń na Facebooku

2. W CRN – profesjonalnym magazynie dla sprzedawców IT – w dodatku Vademecum ukazał się obszerny tekst dotycząc AVG CloudCare – naszego najnowszego rozwiązania dla biznesu.

Nowy tekst o CRN o AVG

3. W AVLab – czyli niezależnym, polskim laboratorium zajmującym się zagrożeniami online, pojawiła się szeroka recenzja AVG CloudCare – możecie się z niej przekonać „namacalnie” ile nowości zostało wprowadzonych w naszej propozycji antywirusa chroniącego mały i średni biznes.

Bardzo nas cieszy, że jednocześnie AVG CloudCare został zarekomendowany przez AV Lab i otrzymał odpowiedni certyfikat.

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Wykorzystaj dobry program antywirusowy <a href=”https://www.avg.pl/dom/avg_isc/avg-internet-security” rel=”sponsored”><strong>AVG Internet Security</strong></a>. Idealny do zabezpieczenia maili, przelewów bankowych i danych w Twoim komputerze.antywirus avg logo

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku