Zwycięzcy konkursu „Nagrody za aktywność” – styczeń

0

Uwaga, uwaga, już najwyższy czas ogłosić zwycięzców naszego styczniowego konkursu! Wszyscy aktywni użytkownicy forum zapytaj.trybawaryjny.pl niech nadstawiają dobrze ucha, bowiem w tym miesiącu los uśmiechnął się do:

  1. mysz
  2. Nergal1983
  3. Amatorns

Otrzymują oni coś dla ciała (koszulka AVG, odblask) i coś dla komputera (czyścik do klawiatury, podkładka pod mysz). A że nie samym komputerem żyje człowiek, dorzucamy również kubek na codzienną kawę wraz z podkładką, dwie smyczki na gubione ciągle klucze i pendrive, długopis, którego zawsze trzeba szukać i etui chroniące kartę bankową przed kradzieżą danych.

Specjalną nagrodę w postaci wszystkich powyżej wymienionych gadżetów oraz pełnej wersji programu AVG Protection (do instalacji na dowolnej ilości komputerów) otrzymuje Hypnos.

Szczęśliwców proszę o informację na jaki adres wysłać nagrody (marketing@trybawaryjny.pl).

Tym, którym nie udało się wygrać, zachęcamy do dalszej aktywności na zapytaj.trybawaryjny.pl.

W lutym nagrodzimy kolejne osoby!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku