5 powodów dlaczego warto zakupić muzykę na Depositphotos

0

Do prowadzenia bloga lub firmowego fanpage niezbędne są elementy graficzne, zdjęcia czy rysunki. Gdzie pobrać dobrej jakości fotografie? Profesjonaliści korzystają z zasobów internetowych banków zdjęć.

Ale fotki to nie wszystko. Coraz popularniejsze stają się nagrania na YouTube, podcasty czy też wideo na Facebooku. Dobra ścieżka dźwiękowa uzupełnia obraz, tworząc spójną całość. Tylko skąd wziąć pliki audio, które będą dobrze nagrane i dopasowane do realizowanych prac?

Poszukiwania warto rozpocząć od portali, które zajmują się dostarczaniem takiego contentu. Jednym z nich jest Depositphotos, który nie tylko oferuje bogaty bank zdjęć, ale również pliki wideo oraz muzyczne. Jeśli zastanawiasz się czy warto z niego skorzystać, to poznaj 5 powodów dlaczego muzyka na Depositphotos jest warta swojej ceny.

Poznaj muzykę z Depositphotos!

Muzyka do pobrania na Depositphotos

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

1. Ogromna baza plików audio

Depositphotos w swojej bazie muzycznej posiada aż 487 056 plików muzycznych, efektów dźwiękowych (na licencji royalty free) oraz ścieżek audio. Dzięki tak ogromnej bibliotece możliwe jest wzbogacenie o dźwięk dowolnego filmu, podcastu czy innego materiału opublikowanego na stronie www. Każdy, ale to dosłownie każdy, znajdzie tutaj coś dla siebie.

Deposit photos to bogaty bak z muzyką do pobrania.

Depositphotos posiada aż 469 865 utworów audio w swoim banku.

2. Prostota obsługi

Ogromna liczba plików muzycznych, zdjęć i nagrań. Miliony danych w jednym miejscu. Jak w tym wszystkim odnaleźć coś dla siebie? Z Depositphotos to bardzo proste. Portal ten posiada zoptymalizowaną przeglądarkę dostępnych zasobów. W prosty sposób można zawęzić obszar poszukiwania, zaczynając od tego czy szukamy muzyki czy efektów dźwiękowych, a następnie przechodząc przed kategorie dźwięków lub rodzaju muzyki, długości nagrania oraz ulubionego dostawcy. Następnie wystarczy wpisać w wyszukiwarkę interesującą nas frazę i już po sekundzie otrzymamy wyniki.

Znalezione ścieżki audio można dodać do ulubionych, co pozwoli je szybciej znaleźć w przyszłości.

3. Podział na dwie główne kategorie (muzyka i efekty)

Muzyka

Intuicyjne kategorie główne ułatwiają znalezienie tego, co akurat potrzebne. W Depositphotos są dwie. Pierwsza z nich to typowa muzyka, która zawiera utwory w takich stylach muzycznych jak: pop, jazz&blues, muzyka świąteczna, muzyka dziecięca oraz funk. W tej kategorii dostępnych jest aż 26 różnorodnych stylów.

Rodzie muzyki do pobrania na depositphotos.

Ponad 26 rodzajów muzyki do wyboru.

Efekty dźwiękowe

Drugą główną kategorią są efekty dźwiękowe. Znaleźć tutaj można dźwięki wydawane przez zwierzęta, maszyny, pojazdy, a także dźwięki imitujące miejskie odgłosy, budujące napięcie i wiele innych. W tej kategorii można wybierać wśród aż 35 kategorii.

Efekty dźwiękowe do pobrania na depositphotos.

Efekty dźwiękowe są podzielone na aż 35 kategorii!

4. Pełne prawa do muzyki

Depositphotos oferuje szerokie możliwości licencyjne dotyczące praw do wykupionej muzyki. W przypadku gdy posiadamy subskrypcję możemy wykorzystywać nagrania we wszystkich przygotowanych przez nas materiałach (użytek niekomercyjny).

Natomiast jeżeli chcemy wykorzystać muzykę w płatnych materiałach konieczne jest jednorazowe wykupienie danego pliku na własność.  Co ważne, pliki wykupione w ramach subskrypcji lub zakupu na żądanie nie podlegają limitowaniu i mogą być wykorzystywane dowolną ilość razy, np. w mediach społecznościowych, kursach, webinarach i podcastach. Płaci się za nie tylko raz.

5. Atrakcyjna subskrypcja dla firm oraz osób indywidualnych

Depositphotos oferuje dwa rodzaje subskrypcji – jeden przewidziany dla podmiotów biznesowych, drugi dla osób indywidualnych. Różnią się one cennikami.

Drugą różnicą jest długość prawa do korzystania z pliku. Gdy już wybierzemy interesujący nas plik możemy go wykupić lub dołączyć do planu abonamentowego. W tym pierwszym przypadku stajemy się jego właścicielem „na zawsze” (nie ma ograniczeń w korzystaniu).

Natomiast przy wyborze planu subskrypcji będziemy posiadali licencje tak długo jak płacimy subskrypcję (później licencja wygasa i nie można nadal legalnie korzystać z pliku). W przypadku chęci wykorzystania komercyjnego materiału audio konieczne jest wykupienie materiału na własność czyli nie w ramach subskrypcji.

Cennik planu indywidualnego

Cennik depositphotos dla osób indywidualnych.

Subskrypcja jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jeżeli tworzymy duże ilości treści.

Cennik planu dla firm

Cennik dla firm Depositphotos.

Potrzebujesz muzyki dla swojej firmy? Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z obsługą Depositphotos.

Depositphotos to dobre miejsce dla wszystkich tych, którzy szukają ciekawych efektów dźwiękowych i muzycznych oraz profesjonalnych zdjęć. Serwis jest łatwy w obsłudze, podzielony na intuicyjne kategorie oraz pełen plików, które tylko czekają na zaprezentowanie się światu. Wszystko to w prostych planach subskrypcyjnych lub z możliwością zakupu licencji bez ograniczeń.

Sprawdź koniecznie portal Depositphotos!

Chcesz wiedzieć więcej? Masz dodatkowe pytania odnośnie muzyki z Depositphotos?

Zadaj je w komentarzu!

Artykuł przygotowany we współpracy z partnerem Depositphotos

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku