Kupon rabatowy AVG – jak z niego skorzystać

3

Logo AVG Internet Security 2013Często w sklepie internetowym AVG pojawiają się promocje, które wymagają wprowadzenia specjalnego kuponu rabatowego. Dzięki temu można dokonać zakupów po znacznie korzystniejszych cenach. Jak działa kupon rabatowy AVG? Jak go użyć i gdzie wpisać? Wyjaśnię to w tej notce.

Kiedy otrzymamy kod kuponu (w wyniku promocji, mailingu), możemy go wykorzystać na stronie www.avg.pl.

Żeby móc wprowadzić kupon trzeba wybrać produkt, który nas interesuje. Najczęściej są to programy AVG AntiVirus, AVG Internet Security i AVG PC Tune Up.

Kiedy już znajdziemy się na stronie produktu (w przykładzie podaję program AVG Internet Security), w okienku po prawej stronie (zaznaczyłem to zieloną i czerwoną tabelką) wybieramy czas trwania licencji (1) oraz ilość stanowisk (2). Następnie klikamy w pomarańczowy przycisk KUP TERAZ.

Pierwsza faza korzystania z kuponu AVG

Wybierz liczbę stanowisk(1) i kliknij przycisk ‚KUP TERAZ'(2)

Zostaniemy przekierowani bezpośrednio na stronę zamówienia, u góry możemy sprawdzić czy wszystkie dane się zgadzają: czy jest to odpowiedni program, czy zgadza się ilość stanowisk i czas trwania licencji.

Kupon wprowadzamy w specjalne pole, znajdujące się na dole po lewej stronie (1). Po wpisaniu kodu kuponu, rabat zostanie automatycznie doliczony do naszego zamówienia. Żeby sfinalizować transakcję wystarczy kliknąć w pomarańczowy przycisk „Złóż zamówienie” (2).

łatwo i szybko skorzystasz z kuponu AVG

Wpisz kod kuponu(1), a następnie złóż zamówienie(2).

I to tyle – zniżka została doliczona, a Wy możecie się cieszyć rabatem AVG.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

  • elzbieta pietruszka

    jest ok

  • tola

    Zapisałam się na listę bloga i forum AVG na informacje o artykułach, konkursach i nie otrzymałam kodu rabatowego na zakup AVG.

    • Witam, mamy chwilowe problemy techniczne i niektóre maile nie wychodzą. Kupon zaraz wyślemy bezpośrednio na skrzynkę e-mail.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku