Movavi – prosty program do konwersji plików video

2

Czy zmiana formatów plików może przebiegać szybko i sprawnie? Czy konwersja multimediów może odbyć się bez komplikacji? Czy MP4 może przejść w avi bez utraty jakości?  Odpowiedź brzmi TAK.  Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!

Sprawdź nasze darmowe poradniki i programy

 • Raport zagrożeń AVG

  INFORMACJE O ZAGROŻENIACH

  Darmowa, krótka, zwięzła i rzeczowa forma dotycząca najnowszych zagrożeń pojawiających się w internecie. Wirusy, wycieki haseł, wyłudzenia danych. Informacje prosto na Twój e-mail.

  Zapisz się

 • AVG Ultimate

  NAJLEPSZY ANTYWIRUS

  Najlepszy antywirus od AVG. Ponad 80 unikalnych aplikacji. Ochrona komputera i urządzeń Android. Połączenie zaawansowanej ochrony dla komputera i smartfona. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

 • Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG

  PRAKTYCZNY PORADNIK DLA CIEBIE

  Darmowy poradnik przygotowany przez ekspertów AVG dla osób, które słabo znają się na komputerach. Zawiera podpowiedzi, rady, wskazówki zwiększające Twoje bezpieczeństwo.

  Zapisz się

 • AVG TuneUp

  PRZYSPIESZENIE KOMPUTERA I SMARTFONU

  Currently, the best program on the market to optimize, manage, free up space and speed up the work of a computer and Android smartphone . [emergency mode] UNLIMITED POSITIONS

  Sprawdź

 

Czym jest konwersja danych?

Konwersja danych to zamiana informacji zapisanych w jednym formacie na inny format. Dokonuje się jej najczęściej by dostosować się do wymagań danego oprogramowania. W niektórych przypadkach konwersja jest niezbędna, gdyż umożliwia dodanie do skonwertowanego pliku określonych dodatków i cech.

Najogólniej rzecz ujmując: konwersja to po prostu zmiana formy danych komputerowych w inną formę, do których można wykorzystać darmowe programy online. A jest w czym wybierać. Wystarczy wpisać hasło w wyszukiwarce i tym oto prostym sposobem otrzymujemy szeroką listę propozycji. Warto jednak skorzystać z tych sprawdzonych i polecanych przez doświadczonych użytkowników.

Konwersja multimediów

Konwersja multimediów polega na dostosowaniu plików z filmami i muzyką do odtwarzania na innym urządzeniu, dla przykładu: film z płyty DVD można odtworzyć na smartfonie lub tablecie. Większość programów do konwersji multimediów obsługuje napisy, niektóre posiadają również aplikacje umożliwiające konwertowanie filmów dostępnych online. Konwersja wideo jest najbardziej popularną formą translacji pomiędzy różnymi typami sygnałów.

Konwertowanie video w programie Movavi Video Converter

Program Movavi Video Converter 19 prosto i skutecznie zmienia formaty plików cyfrowych multimediów. Narzędzie pełni funkcję szybkiej konwersji video bez utraty jakości, w pełni dostosowaną do potrzeb i oczekiwań odbiorców. Program nie ma ograniczeń, konwertuje pliki w dowolnym formacie, na dowolne urządzenie.

Z zapisanych klipów audio i wideo można korzystać na urządzeniach mobilnych. Wszytko w ultraszybkim tempie, za pomocą jednego kliknięcia. Dodatkowo Movavi ma wbudowane liczne funkcje obróbki, ulepszającej jakość nagrania. Co ważne program jest darmowy, zarówno dla systemu Windows lub Mac, wystarczy pobrać i korzystać. Prosto, szybko i skutecznie. 

Potrzebujesz konwersji formatu MP4 na avi?

Coraz popularniejszym typem konwertowania jest przejście z MP4 na avi. Format MP4 idealnie sprawdza się w odtwarzaniu filmów na PC i online, jednak nie jest zgodny z wszystkimi odtwarzaczami DVD. Jedynym rozwiązaniem jest więc skonwertowanie go do pożądanego formatu.

Program Movavi Video Converter to idealny konwerter MP4 na avi oraz jedno z najszybszych narzędzi do formatowania filmów. Zmiana formatu działa również w druga stronę, z AVI do MP4. Błyskawicznie i bez utraty jakości. 

Zamiana MP4 na avi w kilku krokach

Konwersja formatów nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Jest szybka i nieskomplikowana. Pierwszy i najważniejszy krok to zainstalowanie konwertera wideo. Następnie trzeba otworzyć  program, wybrać interesujący nas plik MP4 i skompresować do avi.

Przed zamianą formatów można opcjonalnie dokonać dodatkowej edycji (np. obraz, głośność, znak wodny, napisy etc.) . Na końcu wystarczy zapisać przeformatowany plik i gotowe.  MP4 w ekspresowym tempie przechodzi w avi lub do innego dowolnego formatu zgodnie z zapotrzebowaniem. Cały proces odbywa się bez jakiegokolwiek spadku rozdzielczości, bez możliwości niepowodzenia.

Podsumowanie

Powyższy tekst dowodzi, iż proces konwersji przebiega szybko i bezproblemowo. Zmiana formatu niejednokrotnie niesie wiele korzyści, dostosowuje dany plik do odtworzenia w interesującym nas urządzeniu.

Nie trzeba martwić się zakupem nowego sprzętu, wystarczy pobrać odpowiednie narzędzie i jednym kliknięciem dokonać skonwertowania. Program Movavi Video Converter to doskonale i godne polecenia narzędzie do zarządzania biblioteką multimedialną. Zobacz jaki jest prosty w użyciu.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz Deuter
2 lat temu

I to najważniejsze, że darmowy 🙂 Bedę korzystał.

Tomasz Wasiewicz
Editor
Tomasz Wasiewicz (@twasiewicz)
2 lat temu

Bardzo się cieszymy, że udało nam się pokazać Panu coś ciekawego 🙂

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku