Jak dbasz o bezpieczeństwo IT w swojej firmie? Wypełnij ankietę i wygraj!

0

Jesteś małym lub średnim przedsiębiorcą i chcesz chronić swoją firmę przed atakami hakerskimi lub naruszeniem prywatności? Nie możesz sobie pozwolić na profesjonalny program antywirusowy?

Wypełnij krótką ankietę i wygraj super nagrody! 

Postanowiliśmy zbadać jak przedsiębiorcy dbają o bezpieczeństwo swoich firm. Przygotowaliśmy dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw krótką ankietę. Składa się ona z kilkunastu prostych pytań, nie wymagających specjalistycznej wiedzy IT. Jej wypełnienie zajmuje nie więcej 2 minuty. Wśród jej uczestników rozlosowane zostaną nagrody:

Nagroda główna – smartwatch Alcatel

Wśród wszystkich uczestników badania rozlosujemy nowoczesny smartwatch Alcatel z czujnikiem tętna, możliwością odczytu wiadomości na Facebooku oraz odbierania telefonów i maili.

Antywirus AVG Internet Security Business Edition dla małej firmy na rok o wartości 1926 zł

Profesjonalny antywirus chroniący małe i średnie firmy. Zabezpiecza komputer i pocztę e-mail przed złośliwymi atakami, chroni przed ujawnieniem poufnych informacji i kradzieżą danych. Automatycznie się aktualizuje. Dla użytkowników udostępniono również bezpłatną pomoc telefoniczną. Wersja do wykorzystania na max. 15 stanowiskach komputerowych.

3x Pakiet AVG Internet Security + AVG PC TuneUp na rok o łącznej wartości 254zł

AVG Internet Security to skuteczny antywirus dla niewielkich przedsiębiorstw. Chroni pocztę przed pobieraniem szkodliwych plików i spamu, blokuje oprogramowanie szpiegujące i instaluje zaporę, która zabezpiecza system przed atakiem.

AVG PC TuneUp to prosta metoda na przyspieszenie komputera. W trakcie użytkowania na dysku gromadzi się wiele niepotrzebnych danych. AVG PC TuneUp oczyszcza dysk, wyłącza zbędne programy i funkcje spowalniające komputer, a także zwiększa żywotność baterii.

6 x zestaw gadżetów AVG 

Mnóstwo sympatycznych, praktycznych drobiazgów z logo AVG, przydatnych w każdej firmie – od koszulek, poprzez długopisy, czyściki do klawiatury, kubki, notesy.

Jak wygrać?

1/ Wejdź na stronę i wypełnij ankietę

2/ W ankiecie na samym końcu podaj adres e-mail – poinformujemy Cię o wynikach!

Zapraszamy do udziału! Poświęć nam minutę i wygraj profesjonalne oprogramowanie antywirusowe AVG dla małych i średnich firm, które ochroni cię przed atakiem i wirusami!

Regulamin konkursu znajdziesz na drugiej stronie tego wpisu.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

1 2

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku