Nowy konkurs! Oceń AVG i weź udział w losowaniu tabletu Samsung Galaxy Tab 4!

143

AVG - konkurs Weź udział w nowym konkursie AVG, oceń nasze programy i wygraj jedną z wielu atrakcyjnych nagród: Tablet Samsung, programy dla ochrony domu lub zestaw gadżetów.

W marcu ruszamy z nowym konkursem AVG – tym razem, jest to kolejna edycja akcji „Oceń AVG i weź udział w losowaniu nagród”. 

W zeszłym roku konkurs bardzo przypadł Wam do gustu, otrzymaliśmy setki odpowiedzi, dowiedzieliśmy się dużo rzeczy i zebraliśmy olbrzymią ilość cennych opinii dotyczących antywirusów AVG.

Część z sugestii przekazaliśmy dalej – ich efektem jest panel AVG ZEN, który powstał z myślą o możliwości zarządzania wszystkimi licencjami z panelu online.

Na czym polega konkurs? 

Wystarczy, że na adres opinie@avg.pl lub w komentarzu pod tym artykułem napiszesz krótką opinię (minimum 100 znaków), dotyczących dowolnego z programów AVG przeznaczonych dla domu lub małej firmy.

Jeżeli jeszcze nie korzystasz z programów AVG – tutaj możesz pobrać antywirus.

Nie wiesz jaki program wybrać? Sugeruję AVG Internet Security – to rozszerzona ochrona antywirusowa, doskonała dla domu i małej firmy.

Opinia może być dowolna: pozytywna, neutralna, negatywna (choć mam nadzieję, że tych ostatnich będzie jak najmniej ;). Opinię możesz wysłać na adres opinie@avg.pl lub napisać w komentarzu pod tym artykułem.

Co można wygrać?

  • 1 x Tablet Samsung Galaxy S4
  • 2 x pełna licencja programu AVG Protection
  • 2 x pełna licencja programy AVG Performance
  • 2 x pełna licencja programu AVG Ultimate
  • 10 x zestaw gadżetów AVG (ustalanych z gadżetów dostępnych w momencie wysyłki)

Na odpowiedzi czekamy do 15 kwietnia 2015 roku. O wynikach konkursu zwycięzców poinformujemy e-mailem.

Regulamin konkursu znajdziesz na kolejnej stronie.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Polityka prywatności
Musisz zaakceptować naszą politykę prywatności

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

1 2

O Autorze

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku