Jak wybrać internet do biura?

0

Internet bez limitu danych to idealna opcja do biura. Nie trzeba martwić się o to, że w pewnym momencie wyczerpie się pakiet dostępnych danych, a prędkość, z jaką będzie można korzystać z internetu, drastycznie spadnie. Nielimitowany internet od T-Mobile to dobre rozwiązanie zarówno do firmy, jak i do domu. Jakie są szczegóły oferty?

Nielimitowany internet dla firmy

Wybierając internet do biura od T-Mobile: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dlafirm/nielimitowany-internet-do-biura, można zyskać nielimitowany internet, z gwarantowaną prędkością do 20 Mb/s. Oznacza to, że prędkość pobierania i wysyłania danych nie jest w żaden sposób ograniczana po wykorzystaniu określonej liczby megabajtów. Umowa jest podpisywana na 24 miesiące, a wysokość abonamentu zależy od dobranego do umowy routera.

Internet do firmy z routerem

Decydując się na internet dla firm od T-Mobile, przy podpisaniu umowy, klient otrzymuje router. Od wybranego modelu urządzenia zależy, jaka będzie ostateczna kwota abonamentu. Przy wyborze Alcatel LinkHUB LTE Cat7, abonament wyniesie 2 zł przez pierwsze 6 miesięcy, a po upływie tego czasu – 70 zł. Dodatkowo, trzeba będzie zapłacić opłatę jednorazową za router w wysokości 9 zł. Z kolei osoby, które zdecydują się na router ZTE MF258K z anteną zewnętrzną ODU-IDU, również przez pierwsze 6 miesięcy będą płacić abonament w wysokości 2 zł, a w kolejnych miesiącach – 80 zł. Jednorazowa opłata za router to 49 zł.

Internet do biura od T-Mobile – zalety

Dlaczego warto zdecydować się na ofertę internetu dla firm od T-Mobile? Z trzech głównych powodów.

  1. Nielimitowane dane

Po wykorzystaniu określonej ilości megabajtów, prędkość pobierania i wysyłania danych nie jest w żaden sposób ograniczana – nadal można w pełni komfortowo korzystać z sieci.

    2. Antena zewnętrzna

Dzięki antenie zewnętrznej, zasięg i prędkość internetu jest znacznie lepsza niż sytuacji, w której klient z nie korzysta z tego rodzaju rozwiązania.

   3. Łatwa instalacja

Router i sień można samodzielnie skonfigurować, a cały proces jest na tyle prosty i szybki, że nie trzeba prosić o pomoc fachowca.

Tekst sponsorowany

Masz pytania? Chciałbyś coś dodać? Zostaw komentarz poniżej!


Oceń artykuł
[Głosów: 1 Średnia: 5]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku