Jak inwestować na Covesting ze zniżką aż do 75%?

0

Covesting to pierwsza ogólnodostępna platforma oferująca usługę copy tradingu na rynku kryptowalut. Platforma stworzona przez spółkę Covesting zadebiutowała w 2017 roku, a w 2021 roku stała się najszybciej rozwijającym się alternatywnym sposobem wejścia na rynek kryptowaluty dla początkujących inwestorów.

Niedawno ogłoszono, że opracowano i zintegrowano z modułem Covesting nowe funkcjonalności tokena, związane z oryginalną kryptowalutą modułu Covesting – tokenem COV, a COV udostępniono z kolei użytkownikom modułu copytradingowego w celu uzyskania szeregu jak największych korzyści.

Jedną z korzyści jest możliwość obniżenia kosztów transakcyjnych w module Covesting nawet o 75% dla menedżerów strategii, o czym opowiemy za chwilę szczegółowo, a także o pozostałych funkcjonalnościach tokena COV, które zostały dodane do modułu Covesting na platformie handlowej PrimeXBT.

Dodanie nowych funkcjonalności tokena w module Covesting

Niedawno pojawiła się informacja o jednym z najbardziej przełomowych momentów w rozwoju modułu Covesting, a mianowicie o nowych funkcjonalnościach tokena COV, które zostały zintegrowane z modułem Covesting na platformie PrimeXBT, aby umożliwić użytkownikom PrimeXBT dostęp do szeregu nowych, atrakcyjnych korzyści.

Zespół tworzący Covesting twierdzi, że nowe funkcjonalności tokena COV mają przynieść ich posiadaczom większe korzyści, inwestorom optymalne wyniki, a także zmniejszyć ilość tokenów COV w obiegu w miarę upływu czasu, co z kolei zwiększy ich wartość.

Zarówno długoterminowi posiadacze COV, jak i użytkownicy modułu Covesting z dużym entuzjazmem przyjęli wprowadzenie 4 nowych funkcjonalności tokena COV, co stanowiło istotny krok na drodze do realizacji projektu połączenia infrastruktury Covesting z platformą handlową PrimeXBT, a ich użytkownikom oferuje dostępu do nowych, atrakcyjnych korzyści.

Jak dokładnie działa i czym jest Covesting?

Covesting to pierwsza na świecie wersja usługi copy tradingu na rynku kryptowalut. Została wprowadzona na rynek w 2017 roku wraz z uruchomieniem wiodącej na świecie platformy handlu kryptowalutami Covesting.io i umożliwiała kopiowanie transakcji innych użytkowników. W tym samym roku projekt spotkał się z tak dużym zainteresowaniem na proponowane usługi transakcyjne, że Covesting.io był w stanie pozyskać fundusze w wysokości 18 milionów dolarów.

Podstawowa zasada działania Covesting polega na tym, że doświadczeni traderzy nazywani „menedżerami strategii” tworzą strategie i transakcje, które chcieliby realizować, a następnie tworzą fundusze inwestycyjne typu „peer-to-peer”, z którymi strategie te są bezpośrednio związane i pozwalają innym na kopiowanie tych samych transakcji poprzez inwestowanie w fundusz.

Ułatwia to innym użytkownikom, tzw. „obserwującym”, porównanie i analizę różnych strategii w module Covesting na platformie PrimeXBT w celu znalezienia strategii, które najbardziej odpowiadają ich profilowi inwestycyjnemu, a następnie umożliwią łatwą i szybką inwestycję kapitału w te fundusze.

Moduł Covesting na platformie PrimeXBT

Od 2017 do 2019 roku spółka Covesting.io pracowała nad stworzeniem narzędzi i infrastruktury systemowej, która umożliwiłaby automatyczne kopiowanie transakcji na rynku kryptowalut na szeroka skalę. W 2019 roku ogłoszono, że Covesting.io nawiązał współpracę z największą na świecie platformą handlową kryptowalut PrimeXBT, w celu opracowania modułu, który następnie zostanie zintegrowany z platformą.

W kwietniu 2020 r. po raz pierwszy uruchomiono wersję beta modułu Covesting i zintegrowano go z platformą PrimeXBT, umożliwiając użytkownikom zapoznanie się z nim i dostęp do narzędzi, które będą stanowić podstawę modułu Covesting w momencie jego uruchomienia.

Czteromiesięczna faza testowa okazała się sukcesem – w tym czasie do różnych funduszy trafił kapitał o wartości ponad 1 miliona dolarów, a pełna wersja modułu Covesting na platformę PrimeXBT została udostępniona w sierpniu 2020 roku.

Funkcjonalność tokena COV na platformie Covesting.

Platforma Covesting oferuje szerokie funkcje dla użytkowników.

Co oferują funkcjonalności tokena COV?

Użytkownicy

Większa premia za zysk

Za każdym razem, gdy menedżer strategii dokonuje udanej i dochodowej transakcji, naliczana jest premia za zysk, która dzielona jest pomiędzy menedżera, jego obserwatorów i samą platformę.

Korzystając z nowej pierwszej funkcjonalności tokena COV, użytkownicy mogą otrzymać większą część premii za zysk, zwiększając jednocześnie przychód, generowany ze swoich udanych inwestycji na module Covesting.

Brak 1% opłaty wstępnej

Druga nowa funkcjonalność tokena COV jest szczególnie korzystna dla użytkowników. Jest to token znoszący 1% opłatę wstępną, która jest wymagana od wszystkich użytkowników, gdy wybierają oni i kopiują działania menedżera strategii po raz pierwszy.

W przypadku obserwowania i kopiowania wielu różnych menedżerów uniknięcie tej opłaty może mieć bardzo duży wpływ na ogólną rentowność i może być istotną korzyścią dla użytkowników, którzy korzystają z tokena COV i chcieliby zacząć kopiować strategie inwestycyjne.

Posiadacze tokenów COV

Nowy program wypalania tokenów COV

Do 50 % wszystkich opłat wygenerowanych na module Covesting będzie teraz również spalane w ramach nowej funkcjonalności tokena COV, która została wprowadzona przez zespół Covesting w celu zmniejszenia ilości tokenów COV w obiegu, co z kolei przełoży się na wzrost ich wartości.

To rozwiązanie umożliwia posiadaczom tokenów COV, niezależnie od tego, czy są posiadaczami długoterminowymi, czy też użytkownikami modułu Covesting, możliwość osiągnięcia wyższych zysków z inwestycji w COV.

Menedżerowie strategii

Redukcja opłat transakcyjnych

Menedżerowie strategii w module Covesting na platformie PrimeXBT są w stanie obniżyć swoje opłaty transakcyjne o 25%, 50% lub 75%.

Redukcja opłat transakcyjnych jest bardzo korzystna dla menedżerów strategii, gdyż zwiększa również ich przychód generowany podczas korzystania z modułu Covesting.

Podsumowanie

Obecnie użytkownicy modułu Covesting na platformie PrimeXBT mogą korzystać z wielu różnych funkcjonalności tokena COV, które zostały wdrożone i mogą być aktywowane za pomocą tokena COV.

Każda z nowych funkcjonalności tokena COV zapewnia korzyści i nowe możliwości dla menedżerów strategii oraz ich obserwujących, a wszystkie funkcjonalności tokena wpływają również na zmniejszenie ogólnej ilości tokenów COV w obiegu.

Dowiedz się więcej o Covesting, module Covesting na platofmie PrimeXBT i nowych funkcjonalnościach tokena COV tutaj.

Artykuł partnera

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku