O Autorze

Avatar

Na co dzień zajmuję się bezpieczeństwem IT w Centrum Nauki, sprzedaję narzędzie do dokumentowania baz danych i pomagam wielu małym studiom wypromować ich gry. Po godzinach zaś ratuję niewiasty i światy w niezliczonych właśnie grach. Okazjonalnie piszę recenzje i teksty okołogrowe, z którymi można się zapoznać na stronie gamesguru.org.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tomasz Wasiewicz3cik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
3cik
Gość
3cik

Hej, wymóg długości haseł, ich składu oraz obowiązek zmieniania co 30 dni to nie „zalecenie GIODO” a zapisy rozporządzenia do Ustawy ODO (5. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z. 2004 r. Nr 100, poz. 1024).)

Pozdro 🙂

3cik
Gość
3cik

Hej, wymóg długości haseł, ich składu oraz obowiązek zmieniania co 30 dni to nie „zalecenie GIODO” a zapisy rozporządzenia do Ustawy ODO (5.Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z. 2004 r. Nr 100, poz. 1024).)Pozdro 🙂

Tomasz Wasiewicz
Gość
Tomasz Wasiewicz

Zgadza się, ale to nie jest tak, że to nie jest zalecenie GIODO 🙂 Ale faktycznie, zalecenie to bierze się z zapisu prawnego. Był to skrót myślowy. Następnym razem będę bardziej dokładny. Dziękuję za komentarz.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku