O Autorze

Avatar

Na co dzień zajmuję się bezpieczeństwem IT w Centrum Nauki, sprzedaję narzędzie do dokumentowania baz danych i pomagam wielu małym studiom wypromować ich gry. Po godzinach zaś ratuję niewiasty i światy w niezliczonych właśnie grach. Okazjonalnie piszę recenzje i teksty okołogrowe, z którymi można się zapoznać na stronie gamesguru.org.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3cik
3cik
3 lat temu

Hej, wymóg długości haseł, ich składu oraz obowiązek zmieniania co 30 dni to nie „zalecenie GIODO” a zapisy rozporządzenia do Ustawy ODO (5. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z. 2004 r. Nr 100, poz. 1024).)

Pozdro 🙂

3cik
3cik
1 rok temu

Hej, wymóg długości haseł, ich składu oraz obowiązek zmieniania co 30 dni to nie „zalecenie GIODO” a zapisy rozporządzenia do Ustawy ODO (5.Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z. 2004 r. Nr 100, poz. 1024).)Pozdro 🙂

Tomasz Wasiewicz
Tomasz Wasiewicz
1 rok temu

Zgadza się, ale to nie jest tak, że to nie jest zalecenie GIODO 🙂 Ale faktycznie, zalecenie to bierze się z zapisu prawnego. Był to skrót myślowy. Następnym razem będę bardziej dokładny. Dziękuję za komentarz.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku