Czy Twoja firma jest bezpieczna?

0

konkurs AVG tablet dla firmy

Wypełnij ankietę AVG przygotowaną specjalnie dla właścicieli małych firm.

Każda osoba, która wypełni ankietę weźmie udział w konkursie, w którym wygrać można super Tablet Samsung Tab 3 Lite 3 G oraz inne nagrody.

Dodatkowo KAŻDA osoba, która wypełni ankietę, otrzyma ZA DARMO kompletną ochronę antywirusową swojej firmy, dzięki programowi AVG Internet Security Business na 3 miesiące.

Wśród osób, które wypełnią ankietę rozlosujemy zestawy nagród.

  • 1 x Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite 3 G
  • 3 x licencja na 15 stanowisk na program antywirusowy AVG Internet Security Business (1 rok)
  • 3 x zestaw gadżetów AVG

Ankieta jest bardzo prosta, składa się z 6 pytań, jej wypełnienie nie zajmie Wam więcej niż 1 minutę. Skierowana jest do właścicieli małych firm.

Każdy uczestnik otrzyma ponadto pełną wersję programu antywirusowego  AVG Internet Security Business na 3 miesiące (do 15 stanowisk).

Kliknij i wypełnij ankietę AVG.

O wynikach ankiety otrzymasz informację na e-mail (e-maile nie są w żaden sposób powiązane z odpowiedziami). Ze zwycięzcami skontaktujemy się bezpośrednio.

Na odpowiedzi czekamy do 20 maja.

 

Regulamin konkursu znajduje się na drugiej stronie.


Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

1 2

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku