AVG Business wychodzi zwycięsko z kolejnych testów!

0

Niezależny AV Test Institute opublikował ostatnio wyniki testów programów antywirusowych, prowadzonych przez dwa miesiące. Nasze oprogramowanie również brało w nich udział, z bardzo dobrym wynikiem.

Miło nam poinformować, że we wszystkich głównych kategoriach (użyteczność, skuteczność, wydajność) AVG Antivirus Business jest w czołówce programów antywirusowych, nie ustępując w niczym produktom konkurencji!

AVG uzyskał bardzo dobre wyniki w zakresie użyteczności (6/6 punktów), gdzie testowano fałszywe alarmy (zaliczenie legalnego oprogramowania lub strony do wirusów). Program generuje bardzo mało takich alarmów, co stawia go w czołówce stawki.

Równie dobre wyniki w kategorii wydajność (5/6), oznaczają, że program nie „zamula” komputera, w małym stopniu spowalnia otwieranie stron i uruchamianie programów.

5,5/6 punktów w kategorii skuteczności działania AVG zawdzięcza wysokiemu odsetkowi wychwyconych infekcji, obejmujących również najnowsze robaki (wyłapuje aż 99,9% takich zagrożeń)!

Z pełnymi wynikami można się zapoznać na stronie https://www.av-test.org/en/antivirus/business-windows-client/windows-10/april-2016/avg-antivirus-business-2016-161531/.

Zapraszamy do lektury!

 

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Zobacz AVG – antywirus dla małej firmy. Jesteś właścicielem małego biznesu? Zadbaj o bezpieczeństwo swojego komputera.

antywirus avg logo

 

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku