Prowadzisz firmę? Oto zasady dzięki którym Twój firmowy komputer będzie bezpieczny!

0

Zakładając firmę chcieliśmy nie tylko zajmować się dystrybucją antywirusów, ale również pracować na rzecz szeroko rozumianej edukacji w zakresie bezpieczeństwa online. Naszym celem było przekazywanie użytkownikom Avast i AVG informacji jak chronić komputer oraz telefon przed atakami hakerskimi. Stąd też pomysł, by podzielić się doświadczeniem i wiedzą na szerszych łamach. Teraz możecie nas czytać na łamach Rzeczypospolitej!

Sprawdź nasze darmowe poradniki i programy

 • Raport zagrożeń AVG

  INFORMACJE O ZAGROŻENIACH

  Darmowa, krótka, zwięzła i rzeczowa forma dotycząca najnowszych zagrożeń pojawiających się w internecie. Wirusy, wycieki haseł, wyłudzenia danych. Informacje prosto na Twój e-mail.

  Zapisz się

 • AVG Ultimate

  NAJLEPSZY ANTYWIRUS

  Najlepszy antywirus od AVG. Ponad 80 unikalnych aplikacji. Ochrona komputera i urządzeń Android. Połączenie zaawansowanej ochrony dla komputera i smartfona. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

 • Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG

  PRAKTYCZNY PORADNIK DLA CIEBIE

  Darmowy poradnik przygotowany przez ekspertów AVG dla osób, które słabo znają się na komputerach. Zawiera podpowiedzi, rady, wskazówki zwiększające Twoje bezpieczeństwo.

  Zapisz się

 • AVG TuneUp

  PRZYSPIESZENIE KOMPUTERA I SMARTFONU

  Currently, the best program on the market to optimize, manage, free up space and speed up the work of a computer and Android smartphone . [emergency mode] UNLIMITED POSITIONS

  Sprawdź

Na jej stronach znajdziecie nasze trzy artykuły przeznaczone dla biznesu. Tłumaczymy w nich jak zadbać o bezpieczeństwo danych oraz sprzętu w małej (i nieco większej) firmie. Klikajcie, czytajcie i dzielcie się ze znajomymi!

Nasze poradniki dotyczą trzech zagadnień:

 1. Największe zagrożenia dla komputerów w małej firmie. W tekście pokazujemy z jakimi problemami z zakresu cyber-bezpieczeństwa może się mierzyć firma, a także podajemy rozwiązania, które pomogą zapobiec atakowi hakerskiemu i powstrzymać wyciek danych. Tekst dostępny jest tutaj.
 2. Bezpieczny biznes w sieci. To artykuł o tym jakie cechy powinno mieć oprogramowanie antywirusowe i czym należy się kierować przy jego wyborze. Znajdziecie go tutaj.
 3. Jak zabezpieczyć firmowy komputer w podróży? To nasz mały poradnik dla wszystkich, którzy często wyjeżdżają w interesach. Krok po kroku pokazujemy na co należy zwrócić uwagę przed wyjazdem, by dane i sprzęt były bezpieczne w trakcie podróży. Przeczytacie go tutaj.

Jeżeli macie pytania lub chcecie dowiedzieć się więcej to piszcie do nas w komentarzach pod tekstem!

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Wykorzystaj wielofunkcyjny antywirus AVG do pełnej ochrony Twojego komputera .

AVG Internet Security to program antywirusowy do ochrony poufnych danych na Twoim komputerze.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku