Jaki jest Twój ulubiony program?

47

W internecie możesz znaleźć dziesiątki tysięcy programów – mniej lub bardziej potrzebnych. Jaki jest program, bez którego nie wyobrażasz sobie życia? Napisz i odbierz zestaw nagród od AVG!

O co chodzi?

Razem z dystrybutorem AVG w Polsce planujemy stworzyć listę (wraz z krótkim opisem i linkiem do pobrania) niezbędnych programów, które ułatwią innym korzystanie z internetu, pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Chcemy Cię spytać – jaki jest Twój ulubiony program, bez którego nie umiałbyś się obejść lub powinien się na takiej liście znaleźć?

Jak zgłosić program?

To banalnie proste – dopisz Twoją propozycję wraz z uzasadnieniem w komentarzu pod tym wpisem. Napisz jaki program chcesz umieścić i uzasadnij, krótko dlaczego to właśnie on powinien się znaleźć na liście. Napisz za co go lubisz, co w nim doceniasz, jakie funkcjonalności przypadły Ci do gustu.

Jaki program będzie się nadawał?

Odpowiedź jest banalnie prosta – każdy 🙂 Interesują nas wszystkie rodzaje programów: na komputery stacjonarne, na smartfony, wtyczki do przeglądarek. Programy ułatwiające życie i pracę – wszystko zależy od Twojej inwencji.

Opisz program, który według Ciebie ułatwi znacznie innym czytelnikom życie 🙂

Co można wygrać?

Nagrodami są zestawy gadżetów niespodzianek od AVG – w tym kubek, notes, podkładka pod kubek i wiele więcej. Wyślemy je do każdej osoby, której propozycja znajdzie się na naszej liście programów.

Napisz teraz komentarz i odbierz zestaw gadżetów od AVG

Napisz teraz komentarz pod wpisem, dopisz nazwę programu, uzasadnienie i odbierz zestaw upominków od AVG!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku