AVG zdobywa 2x 100% punktów w teście AV-Test

9

AVG zdobywa 100% punktów na teście AV-TEST i uzyskuje najwyższy stopień bezpieczeństwa – Advanced+.

AV-TEST wykazał 100% skuteczności skanowania w poszukiwaniu wirusów w czasie rzeczywistym i 100% skuteczności w wykrywaniu powszechnych programów wirusowych.

W następnym teście – Malware Removal report AVG także okazało się niezawodne i zostało nagrodzone przez AV-Comparatives najwyższym stopniem bezpieczeństwa – Advanced+.

Jeśli nie możesz się zdecydować, jaki program antywirusowy wybrać to wyniki niezależnych testów, nadzorowanych przez ekspertów z całego świata mogą okazać się pomocne w podjęciu decyzji. Niezależnie potrzebujesz programu do ochrony danych firmowych, czy do ochrony prywatnych danych osobowych zachowanie bezpieczeństwa jest szczególnie ważne

„200%” skuteczności na teście AV-TEST doskonale oddaje poziom zabezpieczeń naszych produktów, a także wykazuje, że nasz program bez przerwy działa efektywnie.

Zdajemy sobie sprawę, że klienci podczas wybierania programów antywirusowych, kierują się wynikami testów prowadzonych przez specjalistyczne organizacje, ponieważ najlepiej przedstawiają one poziom zabezpieczeń i ochrony. Uzyskanie 100% skuteczności na dwóch etapach testu na pewno ułatwi decyzję potencjalnym klientom i przedsiębiorstwom.

Wykrycie wirusa na komputerze to połowa sukcesu. Dopiero pozbycie się złośliwego oprogramowania z naszego dysku pozwoli nam spać spokojnie. Testy AV-Comparatives potwierdziły skuteczność naszego programu również w tej dziedzinie.

Usunięcie wirusa jest trudniejsze, niż wykasowanie programu, ponieważ zostawia on ślady w różnych plikach na dysku. Dobry antywirus nie tylko, znajdzie i usunie niebezpieczne pliki ale także całkowicie wyeliminuje wszelkie pozostałości szkodliwego oprogramowania. AVG udało się to osiągnąć dwa razy z rzędu na corocznych testach AV-Comparatives.

Należy pamiętać, że testowanie programów antywirusowych jest przeprowadzane okresowo, więc wyniki odzwierciedlają moment, w którym były przeprowadzane testy.

Te fantastyczne rezultaty zostały osiągnięte dzięki wspólnej pracy oraz zaangażowaniu i poświęceniu wszystkich zespołów AVG, a wszystko dlatego, aby zapewnić wszystkim użytkownikom najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.


Pobierz za darmo dostęp do encyklopedii Bezpieczeństwa AVG!

Darmowe porady przygotowane przez ekspertów AVG – kliknij i pobierz teraz!


Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Polityka prywatności
Musisz zaakceptować naszą politykę prywatności

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku