Antywirus AVG to „Najwyżej oceniany produkt w 2017 roku”

0

AV-Comparatives, niezależna organizacja testująca oprogramowanie antywirusowe to zdecydowanie najlepszy przyjaciel każdego konsumenta. Austriacka organizacja regularnie ocenia wiodące produkty rynku cyberbezpieczeństwa i publikuje raporty, podsumowujące działanie testowanych programów antywirusowych.

Następnie na zakończenie każdego roku, przygotowywany jest raport roczny streszczający i podsumowujący wyniki całorocznych badań. Raport dotyczący 2017 roku właśnie został opublikowany i z dumą ogłaszamy, że darmowy antywirus AVG AntiVirus Free został uhonorowany niezwykle pożądanym w branży tytułem – „Najwyżej ocenianego produktu”.

Antywirus AVG wysoko oceniany w 2017 roku

W ciągu minionego roku program antywirusowy AVG otrzymał wiele pozytywnych ocen za swoje kluczowe funkcje:

  • Nagroda Advanced — Marzec 2017 Test ochrony przed złośliwym oprogramowaniem
  • Nagroda Advanced+ — Maj 2017 Test wydajności
  • Nagroda Advanced+ — Lipiec 2017 Test rzeczywistej ochrony
  • Nagroda Advanced+ — Wrzesień 2017 Test ochrony przed złośliwym oprogramowaniem
  • Nagroda Advanced+ — Październik 2017 Test wydajności
  • Nagroda Advanced+ — Grudzień 2017 Test rzeczywistej ochrony

Nagrody zostały przyznane po przetestowaniu programu AVG AntiVirus Free pod kątem radzenia sobie z następującymi problemami:

  • Wykrycia i zidentyfikowanie tysięcy złośliwych programów
  • Usuniecie złośliwego wirusa, który już zainfekował urządzenie
  • Ochrona przed rzeczywistymi zagrożeniami w sieci
  • Zachowanie wysokiej jakości ochrony bez wpływu na wydajność komputera

Mocne strony antywirusa AVG

AV-Comparatives przeprowadza testy w warunkach rzeczywistych, wykorzystując próbki najnowszych wirusów. Uzyskanie dobrych wyników jest możliwe, gdy oprogramowanie działa sprawnie, szybko i efektywnie, bez generowania zbyt dużej ilość fałszywych alarmów oraz samodzielnie określa szkodliwość plików. Produkty AVG zostały pod tym względem niezwykle docenione, gdyż oferują bardzo skuteczną sieć ochrony opartą na sztucznej inteligencji.

W ostatnim roku darmowy antywirus AVG AntiVirus Free otrzymał wynik 99% lub więcej w każdym z comiesięcznych Testów ochrony rzeczywistej. Stała ochrona o wysokiej skuteczności to gwarancja dla klientów, że mają przed sobą produkt, który ich nie zawiedzie.

<foto>

„Instalacja Programu antywirusowego AVG AntiVirus Free jest niezwykle prosta, a obsługa bardzo intuicyjna i znalezienie konkretnych funkcjonalności nie sprawia problemu”, można przeczytać w raporcie. Całość raportu dostępna na stronie AV-Comparatives. W celu ściągnięcia najlepszej i wysoko nagradzanej ochrony dla komputera, przejdź tutaj.

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Przetestuj program antywirusowy AVG Internet Security Unlimited. Program wyróżniony przez takie firmy jak AV-TEST czy też AV-Compratives.

antywirus avg logo

 

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku