AVG wygrywa nagrodę dla Vendora roku

0

W AVG wierzymy, że nasi partnerzy biznesowi są częścią naszego stale rosnącego zespołu. Wypracowanie dobrych relacji z tymi partnerami jest czynnikiem, który napędza nasz wzajemny rozwój.

Jeden z takich partnerów – Gordon Montgomery, dyrektor operacyjny w MCC Computers Ltd. – podzielił się ostatnio znakomitą wiadomością. Poprzez współpracę z nami, MCC zdołało wprowadzić do swojej oferty nowe usługi, podnieść dochód oraz wdrożyć nowe strategie zatrzymania klientów.

Będąc pod wrażeniem rezultatów osiągniętych przez MCC, podzieliliśmy się nimi z organizatorami konkursu European IT and Software Excellence Awards. Konkursu, w którym AVG został wybrany, jako jeden z 86 finalistów z puli ponad 400 firm z 31 krajów. Co więcej, podczas ceremonii wręczania nagród, która miała miejsce 14 kwietnia, AVG Business zostało wybrane Vendorem Roku w zakresie Bezpieczeństwa (Security Vendor of the Year).

Jest to kolejny dowód uznania, którym partnerzy biznesowi mogą podzielić się ze swoimi zarówno obecnymi jak i potencjalnymi klientami.


Kup w promocji antywirus AVG Internet Security

 

Szybki rozwój

MCC jest idealnym przykładem partnerstwa napędzającego biznes. Podczas wieloletniej współpracy z tą firmą, przy zastosowaniu AVG CloudCare, jej oferta związana z rozwiązaniami antywirusowymi wzrosła o 96%, natomiast oferta antyspamowa o 29%. Rozwiązania Cloud backup (kopia zapasowa w chmurze), które początkowo stanowiły bardzo małą część tego biznesu, zaliczyły wzrost wysokości 156% w ciągu pierwszego roku.

Dzięki temu rozwiązaniu, MCC jest w stanie zaimplementować szereg rozwiązań bezpieczeństwa dla wielu klientów za pomocą platformy administracyjnej bazującej na chmurze. Centralny interfejs oraz wbudowane narzędzia zdalnej łączności, tego oprogramowania, stanowią kluczową część możliwości wsparcia oferowanych przez MCC.

Cytując Gordona: Niezmiernie się cieszymy z czasu, jaki oszczędzamy stosując AVG CloudCare. Udało nam się również ograniczyć wizyty lokalne, co z kolei pozwala nam skupić się na produktywnej obsłudze klientów oraz rozwoju firmy.

Pan Montgomery przetestował też nasze oprogramowanie pod kątem jego funkcjonalności związanej z akcjami odnawiania usług oraz zatrzymywania klientów. Platforma ta pozwala, bowiem firmie MCC, na monitorowanie systemów klientów, identyfikując tym samym, kiedy odnowienie usług jest wymagane. Już po pierwszym roku stosowania, MCC odnotowało 97% wzrost wskaźnika odnowień serwisu.


Licencja bez limitu stanowisk.


Podsumowując słowami naszego rozmówcy: Partnerstwo biznesowe z AVG Business oraz zastosowanie produktów takich jak AVG CloudCare zapewniło nam poziom zarządzania kontrolą, który jest niezbędny do efektywnej ochrony naszych klientów oraz rozwoju naszego biznesu, co przekłada się na sukces klientów.

Dziękujemy MCC oraz innym partnerom za ich wsparcie oraz wspólny sukces.

Znasz więcej przykładów efektywnego zastosowania oprogramowania CloudCare? A może masz swoją własną historię sukcesu związanego z tym oprogramowaniem? Podziel się z nami swoją opinią!

Źródło: //now.avg.com/avg-business-wins-security-vendor-of-the-year-award/

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. AVG Ultimate to najlepszy program antywirusowy. Jeden program zabezpiecza, chroni i przyśpiesza prace komputera.

antywirus avg logo

 

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku