AVG w raporcie o bezpieczeństwie w sieci

0

19  kwietnia ukaże się raport na temat stanu bezpieczeństwa w sieci. Autorem raportu jest redakcja portalu Interaktywnie.com, przy współpracy z Money.pl.  Firma CORE dystrybutor oprogramowania zabezpieczającego AVG, została poproszona o komentarz do aktualnej sytuacji zagrożeń czyhających na nas w internecie.

W raporcie przeanalizowane zostaną zagadnienia związane z bezpieczeństwem w internecie. Czytelnicy dowiedzą się,  jak wyglądają współczesne zagrożenia czekające na nas w sieci,  jak się przed nimi chronić oraz w jaki sposób firmy zarządzające danymi osobowymi powinny dbać o bezpieczeństwo zgromadzonych informacji.

Od 19 kwietnia raport będzie można ściągnąć ze strony Interaktywnie.com

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. AVG Internet Security Unlimited to idealny antywirus dla androida. Jeżeli wysyłasz maile, korzystasz z banku z poziomu smartfona to ten program jest właśnie dla Ciebie.
antywirus avg logo

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku