AVG FREE jednym z najlepszych darmowych antywirusów roku!

4

Jesteśmy dzisiaj w doskonałym humorze… Dlaczego? Mamy powód do dumy!

Na początku maja, na stronach Komputer Świata, ukazało się zestawienie 5 najlepszych, darmowych antywirusów. Jak słusznie się domyślacie jest wśród nich również AVG FREE, jeden z najchętniej wybieranych antywirusów w Polsce!

AVG FREE został pochwalony przez Komputer Świat za:

 1. Lekkość i nie zamulanie systemu. Antywirusy pracujące w czasie rzeczywistym, często powodują spowolnienie programów i opóźnienia w ich pracy. Na bieżąco monitorują wszystko co dzieje się na komputerze, a do tego potrzebują zasobów – pamięci i mocy procesora. Często dzieje się więc tak, że za bezpieczeństwo trzeba zapłacić wolniejszym komputerem. Z darmowym AVG tak nie jest.
 2. Szybkie skanowanie. Dla użytkownika czekanie np. ponad godzinę na zeskanowanie komputera to po prostu strata czasu. AVG FREE ma dwie opcje skanowania – szybkie i pełne, co ułatwia codziennie użytkowanie. A nawet jeśli wybierzemy pełne, to skan nie będzie trwał do Wielkanocy ;-).
 3. Moduł chroniący tożsamość użytkownika w Internecie. Rozwiązanie które doceniają nie tylko specjaliści, ale również zwykli użytkownicy. Skąd wiadomo, że na stronie www którą odwiedzamy nie ma wirusów? Że jakiś trojan nie zainstaluje się w trakcie surfowania po sieci? AVG FREE pomaga ochronić komputer przed takimi niespodziankami, co – całkiem słusznie – zyskało uznanie w testach Komputer Świata.
 4. Dodatkowy program analizujący poziom „zaśmiecenia” systemu. Na twardych dyskach potrafi się zebrać sporo plików w trakcie użytkowania, a w rejestrze systemu operacyjnego to dopiero wysypisko… AVG FREE pomaga posprzątać zawartość komputera usuwając stare, niepotrzebne pliki (np. te pozostałe po instalacji programów) oraz oczyszczając rejestr z nieaktualnych wpisów. Efekt? Szybszy komputer i więcej miejsca na dysku!

 

Zapraszamy do lektury pełnego  artykułu na //www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2016/05/5-najlepszych-darmowych-antywirusow-2016,3.aspx.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

 • Mam AVG Internet Security oraz AVG PC TuneUP jestem zadowolony z tych produktów każdemu polecam naprawdę ten drugi produkt przy prawi wydajność jest pomocny przy okazji naprawia komputer

 • BASIA

  jESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z TEGO PRODUKTU A PAN RADEK TO ŚWIETNY PRACOWNIK I CHYBA MIŁY GOŚCIU 🙂
  BASIA Z KRAKOWA

 • Stanisław

  2 lata temu zainstalowałem AVG FREE i jestem zadowolony .Pozdrawiam

 • Asia

  Miałam kiedyś Comodo IS na lapku i bardzo przypadł mi do gustu. Jednak niestety bardzo mulił mi system i musiałam z niego zrezygnować. Przeniosłam się wtey na AVG i jak najbardziej była to dobra decyzja 🙂
  Teraz każdemu z moich znajomych go polecam i jeszcze nikt się nie skarżył 😛

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku