Bardzo dobre wyniki Avast w testach Komputer Świata!

0

Komputer Świat postanowił przetestować antywirusy, ale zrobił to inaczej niż wszyscy. Zamiast koncentrować się na jednym miesiącu, pozwolił im działać w dłuższym okresie czasu i na podstawie tych długoterminowych wyników wystawił oceny. W tym zadaniu wspierały go laboratoria AV Comparatives oraz AV-Test.

Sprawdź nasze darmowe poradniki i programy

 • Raport zagrożeń AVG

  INFORMACJE O ZAGROŻENIACH

  Darmowa, krótka, zwięzła i rzeczowa forma dotycząca najnowszych zagrożeń pojawiających się w internecie. Wirusy, wycieki haseł, wyłudzenia danych. Informacje prosto na Twój e-mail.

  Zapisz się

 • AVG Ultimate

  NAJLEPSZY ANTYWIRUS

  Najlepszy antywirus od AVG. Ponad 80 unikalnych aplikacji. Ochrona komputera i urządzeń Android. Połączenie zaawansowanej ochrony dla komputera i smartfona. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

 • Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG

  PRAKTYCZNY PORADNIK DLA CIEBIE

  Darmowy poradnik przygotowany przez ekspertów AVG dla osób, które słabo znają się na komputerach. Zawiera podpowiedzi, rady, wskazówki zwiększające Twoje bezpieczeństwo.

  Zapisz się

 • AVG TuneUp

  PRZYSPIESZENIE KOMPUTERA I SMARTFONU

  Currently, the best program on the market to optimize, manage, free up space and speed up the work of a computer and Android smartphone . [emergency mode] UNLIMITED POSITIONS

  Sprawdź

Prowadzone badanie różniło się także zakresem. Sprawdzano m.in. czy antywirus blokuje strony z fałszywym oprogramowaniem, wykrywa ransomware, jak radzi sobie na etapie wykrywania i w sytuacji, gdy użytkownik już pobierze złośliwy plik na dysk i próbuje go otworzyć. Kontrolowano ile fałszywych alarmów pojawia się przy nieszkodliwym oprogramowaniu oraz czy antywirus nie wpływa na szybkość pracy komputera. Badanie obejmowało również… zasady odnawiania subskrypcji i to, czy producent nie próbuje naciągnąć użytkownika na ukryte koszty.

Test został nazwany najsurowszym testem programów antywirusowych.

Avast Internet Security zajął w testach drugie miejsce, poprawiając wynik z zeszłego roku. Eksperci docenili doskonałą ochronę antywirusową. Najlepsze osiągnięcia w ochronie przed ransomware oraz aktualnymi szkodnikami, a także stronami zawierającymi wirusy mówią same za siebie!

Cieszymy się, że nasza praca nie poszła na marne! Avast chroni was najlepiej jak to możliwe, a potwierdzeniem tego są niezależne testy! Świętujcie z nami!

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. AVAST Internet Security to dobry program antywirusowy. Zaufało nam już 300 milinów ludzi na całym świecie!

 

 

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku