AVAST skuteczny na 100%!

0

Zapobieganie zainfekowaniu komputera to jedno, ale co zrobić, gdy taka infekcja już się przydarzy? Pytanie to zadali sobie specjaliści z AV Lab i postanowili przetestować jak radzą sobie antywirusy z pozbywaniem się złośliwego oprogramowania, które już zagościło na komputerze.

Do testów na systemie Windows 10 wybrano 7 różnych programów, które musiały zmierzyć się z 88 próbkami wirusów.

Wyniki są zaskakujące, bo tylko 3 z nich spełniły swoje zadanie w 100%. Cieszymy się, bo wśród nich był darmowy antywirus Avast Free!

Jeżeli więc korzystacie z rozwiązań Avast, to jesteście chronieni nawet wtedy, gdy coś zainstaluje się przypadkowo na komputerze… 🙂

Tu przeczytasz więcej o antywirusach AVAST

Pobierz AVAST FREE 

Tu zobaczysz wyniki testu 

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Sprawdź antywirus AVAST i dołącz do ludzi Cieszących się bezpieczeństwem swojego komputera.

antywirus avast logo

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku